fbpx

Bezpłatne konsultacje dla par

W ramach Festiwalu POP Kreacje 2022 serdecznie zapraszam pary zastanawiające się nad rozpoczęciem psychoterapii na 30-minutową bezpłatną konsultację online.

Z konsultacji mogą skorzystać małżeństwa, osoby żyjące w związkach partnerskich, osoby zaprzyjaźnione czy spokrewnione, które borykają się z:

• konfliktami i trudnościami komunikacyjnymi,

• poczuciem wypalenia i braku sensu w związku,

• zdradą,

• decyzją o rozstaniu/rozwodzie,

• poszukiwaniem znaczenia relacji lub są ciekawe jakiegoś aspektu ich relacji i chciałyby mu się przyjrzeć.

Konsultacja online będzie okazją do:

– wzajemnego poznania się pary i terapeutki;

– wstępnego przyjrzenia się trudnościom, z jakimi przychodzicie;

– omówienia zasad współpracy w trakcie trwania terapii;

– zadania pytań dotyczących procesu terapeutycznego, jeśli Was jakieś nurtują.

Pierwsza konsultacja odbywa się online. W miarę dostępności terminów będzie możliwe umówienie się na terapię w trybie stacjonarnym.

O mnie: Nazywam się Dominika Witkowska. Jestem psychoterapeutką w nurcie psychologii procesu. W pracy istotne jest dla mnie pełne szacunku, głębokie wsłuchiwanie się w moich klientów i towarzyszenie im w procesie zmiany. Nadrzędną wartością jest dla mnie dobro osoby, która się do mnie zgłasza. Swoich klientów wspieram w poszukiwaniu źródeł mocy osobistej pośród trudności, których aktualnie doświadczają. Fascynuję się i zajmuję psychologią procesu od 2015 roku. Ukończyłam I etap Programu Licencyjnego Instytutu Psychologii Procesu w Warszawie. Posiadam więc uprawnienia do prowadzenia psychoterapii indywidualnej, terapii par i pracy z grupami pod stałą superwizją. Aktualnie jestem w fazie certyfikacyjnej Szkolenia Dyplomowego w Instytucie Psychologii Procesu, czyli na drodze do uzyskania międzynarodowych uprawnień Dyplomowanego Processworkera oraz Certyfikatu Psychoterapeuty w nurcie Psychologii Zorientowanej na Proces. Jestem psychoterapeutką LGBTQIA+ friendly. Pasjonuję się zagadnieniami z obszaru ekopsychologii. Interesuje mnie szczególnie, jak nawiązywanie i pogłębianie więzi ze światem przyrody wspiera proces osobistych i globalnych przemian. Więcej o mnie: www.sniacaziemia.com

Zgłoszenia: dominika@sniacaziemia.com w tytule „konsultacja pary POP Kreacje”. To zapewni Wam bezpłatny udział. Do zobaczenia!

Informacje
Znajdź inne zajęcia Prowadzącego