fbpx

Konflikty – szansa na głębsze zrozumienie siebie i innych

Konflikty bywają źródłem cierpienia, gdy utykamy w jednostronnym bronieniu się lub atakowaniu. Czasem bardzo ważne jest, żeby mocno stanąć za sobą, obronić, to w co się wierzy lub uświadomić drugiej stronie, że źle używa swojej siły. Zwłaszcza jeśli mamy tendencję do ciągłego przyznawania racji innym albo do poczucia winy lub wstydu.

Psychologia procesu oprócz tego pełniejszego stawania za sobą, zachęca też do odkrycia głębszej perspektywy konfliktów: do odnalezienia cząstki siebie w przeciwniku i do odnalezienia wspólnego gruntu obydwu skonfliktowanych stron. Te odkrycia mogą pomóc w poszukiwaniu trwalszych rozwiązań oraz w budowaniu relacji i dialogu. Ruch, muzyka, poezja, wyobraźnia pomogą nam na tym warsztacie wejść głębiej w doświadczenie konfliktu i odkryć zaskakujące rozwiązania.

Zapraszam osoby, które doświadczają konfliktów w relacjach, konfliktów z innymi grupami społecznymi lub politycznymi albo konfliktów wewnętrznych przejawiających się w chorobach, w snach, w nadmiernej samokrytyce, w poczuciu wstydu lub niemożności podjęcia decyzji.

CZĘSTE PYTANIA

1. Czy zajęcia są bezpłatne?

Tak, wszystkie zajęcia w ramach Festiwalu POP Kreacje są BEZPŁATNE.

2. Jak mogę się zapisać na zajęcia?

Aby zapisać się na wydarzenie prosimy wysłać maila lub SMSa do osoby prowadzącej: gszczepanski@nowewzorce.pl, t. 696 576 385 (tylko SMS)

PROWADZĄCY
psycholog, psychoterapeuta psychologii procesu
Informacje
Znajdź inne zajęcia Prowadzącego