fbpx

Opole

Zapraszam rodziców, którzy zechcą połączyć się w aplikacji zoom. Będziemy rozmawiać o tym jak być świadomym rodzicem w trudnych czasach, niezależnie od tego czy trudność związana jest z kryzysem małżeńskim, kryzysem finansowym czy kryzysem w świecie.
  • 17 maja 2020
Read More
Zapraszam na proces grupowy na temat szaleństwa. Celem spotkania będzie poszerzenie świadomości wokół ocen dziwnych zachowań i doświadczeń, które potocznie można nazwać wariactwem ;)
  • 29 marca 2020
Read More
Zapraszamy na warsztat pn. „Tajemnice zwierciadła” - podczas, którego będziemy doświadczać innego postrzegania siebie. Postaramy się spojrzeć głębiej na swoje odbicie i zrozumieć istotę tego co niezrozumiałe, dziwne, wariackie...ale też twórcze!
  • 29 marca 2020
Read More
Jestem psychoterapeutką w trakcie szkolenia dyplomowego w Instytucie Psychologii Procesu. Posiadam uprawnienia do prowadzenia terapii i pracy z grupami pod stałą superwizją. W programie licencyjnym IPP jestem od grudnia 2013 roku. W ramach szkolenia w Instytucie Psychologii Procesu uczestniczyłam w...
  • 11 lipca 2019
Read More
Jestem Antropologiem kulturowym, trenerem, psychoterapeutką. Ukończyłam 1. fazę studiów Psychologii Zorientowanej na Proces.
  • 9 lipca 2019
Read More
Znajdź inne zajęcia Prowadzącego