fbpx

Aleksandra Marszał-Bohdziul

Psychoterapeutka Psychologii Procesu. Prowadzi pracownię terapeutyczno-rozwojową „Na Strychu” na Starym Mokotowie, gdzie w zaciszu starych drzew zaprasza Klientów do rozwikływania swoich wewnętrznych i zewnętrznych dylematów. Okazyjnie prowadzi również warsztaty rozwoju osobistego i chętnie pracuje z grupami. Lubi konflikty, pracę ze skłóconymi stronami i kryzysowymi sytuacjami. Wspiera kobiety i chętnie pomaga im wychodzeniu poza kulturowe schematy dotyczące roli kobiet w świecie.
Jest mamą czwórki dzieci, żoną i kocha swój dom, książki, dziką przyrodę i malarstwo.

Kontakt do osoby prowadzącej
Zapraszam na poniższe wydarzenia, które prowadzę:
1 października 2019
Warsztat dla kobiet i mężczyzn. Czy jest coś czego pragniesz, ale uważasz, że jest zarezerwowane dla drugiej płci? Czy pozwalasz sobie na siłę, agresję, słabość, seksualność?
4 października 2019
Warsztat dla kobiet. Cykliczność księżyca symbolizuje cykliczność kobiecej natury. Niektóre jej aspekty są nam bliższe, a inne, z różnych przyczyn, mniej znane i lubiane. Odkryj cztery oblicza kobiecości: dziewczynę, kobietę-matkę, staruchę i czarownicę.
5 października 2019
Warsztat dla kobiet. Przyjdź i ulep swoją dziką babę z czerwonej gliny. A lepiąc szukaj w sobie tego, co schowałaś gdzieś głęboko, bo nie wypada, nie wolno, co inni powiedzą. Szukaj tego, co gdzieś zakopane, ale wciąż się tli. 
28 września 2019
POP KONFA, czyli Konferencja Psychologii Procesu to całodniowy event pełen psychologii procesu w najróżniejszych formach i odmianach. Udział w konferencji jest bezpłatny. Wystarczy wybrać interesujące Cię wydarzenia i zapisać się korzystając z formularza on-line. Przedstawiciele Instytutu Psychologii Procesu zapraszają do...