fbpx

Anna Borys

Jestem psychoterapeutką. Ukończyłam I etap Programu Licencyjnego Instytutu Psychologii Procesu oraz “Politykę relacji” – roczne studium rozwiązywania konfliktów i pracy ze światem. 
Mam uprawnienia do prowadzenia terapii indywidualnej i pracy z grupami pod superwizją dyplomowanego terapeuty psychologii procesu. 
W czasie sesji indywidualnych jak i prac grupowych podążając za symptomami z ciała, snami, doświadczeniami w relacjach, czy tym, co się przydarza, proponuję odkrywanie wewnętrznego potencjału, ukrytych sprzeczności, oraz trudności i ograniczeń. 
Mam doświadczenie pracy z ludźmi zarówno w świecie biznesu, jako dziennikarka finansowa, jak i pracy z ciałem współtworząc czynnie w Polsce środowisko medytacji w ruchu takimi metodami jak 5Rytmów i Movement Medicine. 
Prywatnie zaś uwielbiam nurkować i ogrywać moich przyjaciół w gry planszowe.

Kontakt do osoby prowadzącej
 • Miasto
 • Adres
  Poza Centrum, Warszawa, al. Ujazdowskie 16
 • Telefon osoby prowadzącej
  +48 880 050 094
 • Email osoby prowadzącej
  annamdborys@yahoo.com
 • Strona internetowa
Zapraszam na poniższe wydarzenia, które prowadzę:
Terapia par LGBT – bezpłatne konsultacje Jeśli macie trudności w relacji. Trudno wam się dogadać. Awantury są w kółko na ten sam temat i nie widać żadnego rozwiązania. Nie jesteście pewni, czy chcecie być razem lub po prostu chcecie lepiej poznać swoją relację, zapraszam na konsultacje dla par.
Trudno Ci stworzyć trwały związek? W relacjach powtarzają Ci się te same schematy i nie wiesz jak poza nie wyjść. A może kłócisz się z partnerem i nie wiesz dlaczego? Zadajesz sobie pytanie, czy coś jest ze mną nie tak? Czy jestem wystarczająco dobra/dobry?
28 września 2019
POP KONFA, czyli Konferencja Psychologii Procesu to całodniowy event pełen psychologii procesu w najróżniejszych formach i odmianach. Udział w konferencji jest bezpłatny. Wystarczy wybrać interesujące Cię wydarzenia i zapisać się korzystając z formularza on-line. Przedstawiciele Instytutu Psychologii Procesu zapraszają do...