fbpx

Anna Borys

Jestem psychoterapeutką. Ukończyłam I etap Programu Licencyjnego Instytutu Psychologii Procesu oraz “Politykę relacji” – roczne studium rozwiązywania konfliktów i pracy ze światem. 
Mam uprawnienia do prowadzenia terapii indywidualnej i pracy z grupami pod superwizją dyplomowanego terapeuty psychologii procesu. 
W czasie sesji indywidualnych jak i prac grupowych podążając za symptomami z ciała, snami, doświadczeniami w relacjach, czy tym, co się przydarza, proponuję odkrywanie wewnętrznego potencjału, ukrytych sprzeczności, oraz trudności i ograniczeń. 
Mam doświadczenie pracy z ludźmi zarówno w świecie biznesu, jako dziennikarka finansowa, jak i pracy z ciałem współtworząc czynnie w Polsce środowisko medytacji w ruchu takimi metodami jak 5Rytmów i Movement Medicine. 
Prywatnie zaś uwielbiam nurkować i ogrywać moich przyjaciół w gry planszowe.

Kontakt do osoby prowadzącej
Zapraszam na poniższe wydarzenia, które prowadzę:
2 października 2020
Jeśli chciałabyś spotkać miłego, fajnego, zaangażowanego faceta, a tymczasem ciągle spotykasz drani, którzy są zainteresowani głównie sobą może warto się zastanowić dlaczego tak się dzieje? Czy jest w tym jakiś sens? Czy można się z tego czegoś nauczyć? A może można to zmienić?
28 września 2019
POP KONFA, czyli Konferencja Psychologii Procesu to całodniowy event pełen psychologii procesu w najróżniejszych formach i odmianach. Udział w konferencji jest bezpłatny. Wystarczy wybrać interesujące Cię wydarzenia i zapisać się korzystając z formularza on-line. Przedstawiciele Instytutu Psychologii Procesu zapraszają do...