fbpx

Anna Borys

Jestem psychoterapeutką i członkiem zespołu Ośrodka Psychoterapeutycznego Przemiany. Ukończyłam I etap Programu Licencyjnego Instytutu Psychologii Procesu, Politykę relacji – studium rozwiązywania konfliktów i pracy ze światem, roczny kurs Relacji terapeutycznej, Kurs pracy z oporem oraz Kurs pracy z relacją. Prowadzę terapię zarówno indywidualną, jak i dla par. Pracuję z grupami w formie warsztatów rozwojowych m.in. Sztuka kochania, Recepta na miłość, Ciało: jak je pokochać, Jak szukać fajnego faceta?, Mój kochany smutek, W ogniu konfliktu, Anatomia zdrady. Prowadzę również grupę dla kobiet: Być kobietą swojego życia oraz Po co kobiecie potrzebny mężczyzna? Moja praktyka odbywa się pod superwizją dyplomowanego terapeuty psychologii procesu.

Pracuję z problemami w relacjach. Wszyscy jesteśmy w relacjach, w tych chcianych, niechcianych, upragnionych, przypadkowych, jak również konfliktowych. Relacje, szczególnie powtarzające się w nich schematy, dużo mówią o nas samych. Bycie z drugą osobą uczy nas stawiać granice i komunikować nasze potrzeby.

Jestem również członkiem inicjatywy społecznej Forum Otwarte. Facylitacja Konfliktu.

Lubię medytację w ruchu, tańczę od 10 lat. Kocham nurkować i z przyjemnością gram w gry planszowe z przyjaciółmi.

Kontakt do osoby prowadzącej
Zapraszam na poniższe wydarzenia, które prowadzę:
3 października 2020
Jesteś menadżerem, rodzicem, nauczycielem lub pracujesz z grupą ludzi? Czujesz, że czasem masz dość?
4 października 2020
Czy już czas, by Polacy wstali z kolan? Czy poczucie krzywdy płynie w naszych żyłach? Zapraszam do wspólnego przyjrzenia się tematowi. Będziemy odkrywać jak ta część narodowej tożsamości kształtuje nasze życie.
2 października 2020
Jeśli chciałabyś spotkać miłego, fajnego, zaangażowanego faceta, a tymczasem ciągle spotykasz drani, którzy są zainteresowani głównie sobą może warto się zastanowić dlaczego tak się dzieje? Czy jest w tym jakiś sens? Czy można się z tego czegoś nauczyć? A może można to zmienić?