fbpx

Anna Gabryjelska – Basiuk

Jestem psychologiem i ekonomistką, prowadzę coaching, psychoterapię, warsztaty, zajmuję się również rozwojem zespołów i organizacji oraz facylitacją konfliktów i zagadnieniami różnorodności kulturowej. 

Moje główne obszary zainteresowania to:

Rozwój indywidualny i spełnienie w życiu. Wierzę, że każdy jest liderem swojego życia. Prowadzę psychoterapię indywidualną, która pomaga znajdować twórcze rozwiązania, gdy napotykamy problemy: trudne nastroje, lęk, przygnębienie, trudności w relacjach z bliskimi lub w pracy. Prowadzę też coaching, dzięki któremu łatwiej jest wprowadzać odważne zmiany w życiu.

Pracuję także z parami i rodzinami. Prowadzę, psychoterapię rodzinną i coaching dla rodziców. Stosuję metody głębokiej demokracji, by członkowie rodziny mogli lepiej się zrozumieć i docenić nawzajem.

Zajmuję się również rozwojem organizacji i społeczności, facylitacją zmian i konfliktów, wszędzie gdzie one się wydarzają. Stosuję metody głębokiej demokracji, metody narracyjne i storytelling, podejeście systemowe. Pracuję dla biznesu, NGOsów i społeczności. Prowadzę coaching liderek i liderów, coaching zespołowy oraz warsztaty związane z przywództwem, komunikacją, poszukiwaniem wizji i strategii. Działalność społeczną rozwijam w ramach Centrum Dialogu Społecznego, organizując i prowadząc Otwarte Fora dotyczące gorących zagadnień społecznych.

Fascynuje mnie również wykorzystanie narzędzi psychologii procesu w pracy z artystami nad twórczymi poszukiwaniami, sięganiem głębiej, ekspresją i tremą. Metody związane z twórczością, wykorzystuję również we wszystkich innych obszarach pracy.

Prywatnie jestem żoną i mamą. Lubię śpiewać, żeglować i puszczać latawce, a najbardziej siedzieć nad brzegiem jeziora i wdychać zapach wody.

Kontakt do osoby prowadzącej
Zapraszam na poniższe wydarzenia, które prowadzę:
29 września 2020
Na warsztacie będziemy eksplorować motywacje do bycia w rolach liderskich. Do wspólnych poszukiwań zapraszamy kobiety, które mają doświadczenie liderskie lub czują powołanie w tym kierunku.
26 września 2020
Czym jest autentyczność? Co to znaczy być sobą? Jak mieć kontakt ze swoją głęboką prawdziwą naturą i przeżywać ją w codziennym życiu? Odpowiedzi na te i inne pytania będziemy poszukiwać na warsztacie, a proces grupowy, który będzie jego elementem pozwoli nam podzielić się tym doświadczeniem z innymi.
26 września 2020
Zapraszam osoby zainteresowane metodą Psychologii Procesu oraz zastanawiające się nad podjęciem studiów w Instytucie Psychologii Procesu. Opowiem o historii tego podejścia, przedstawię podstawowe założenia metody, odpowiem na pytania. Przybliżę też na czym polegają studia w Instytucie Psychologii Procesu.