fbpx

Anna Gabryjelska – Basiuk

Jestem psychologiem i ekonomistką, prowadzę coaching, psychoterapię, warsztaty, zajmuję się również rozwojem zespołów i organizacji oraz facylitacją konfliktów i zagadnieniami różnorodności kulturowej. 

Moje główne obszary zainteresowania to:

Rozwój indywidualny i spełnienie w życiu. Wierzę, że każdy jest liderem swojego życia. Prowadzę psychoterapię indywidualną, która pomaga znajdować twórcze rozwiązania, gdy napotykamy problemy: trudne nastroje, lęk, przygnębienie, trudności w relacjach z bliskimi lub w pracy. Prowadzę też coaching, dzięki któremu łatwiej jest wprowadzać odważne zmiany w życiu.

Pracuję także z parami i rodzinami. Prowadzę, psychoterapię rodzinną i coaching dla rodziców. Stosuję metody głębokiej demokracji, by członkowie rodziny mogli lepiej się zrozumieć i docenić nawzajem.

Zajmuję się również rozwojem organizacji i społeczności, facylitacją zmian i konfliktów, wszędzie gdzie one się wydarzają. Stosuję metody głębokiej demokracji, metody narracyjne i storytelling, podejeście systemowe. Pracuję dla biznesu, NGOsów i społeczności. Prowadzę coaching liderek i liderów, coaching zespołowy oraz warsztaty związane z przywództwem, komunikacją, poszukiwaniem wizji i strategii. Działalność społeczną rozwijam w ramach Centrum Dialogu Społecznego, organizując i prowadząc Otwarte Fora dotyczące gorących zagadnień społecznych.

Fascynuje mnie również wykorzystanie narzędzi psychologii procesu w pracy z artystami nad twórczymi poszukiwaniami, sięganiem głębiej, ekspresją i tremą. Metody związane z twórczością, wykorzystuję również we wszystkich innych obszarach pracy.

Prywatnie jestem żoną i mamą. Lubię śpiewać, żeglować i puszczać latawce, a najbardziej siedzieć nad brzegiem jeziora i wdychać zapach wody.

Kontakt do osoby prowadzącej
Zapraszam na poniższe wydarzenia, które prowadzę:
28 września 2019
POP KONFA, czyli Konferencja Psychologii Procesu to całodniowy event pełen psychologii procesu w najróżniejszych formach i odmianach. Udział w konferencji jest bezpłatny. Wystarczy wybrać interesujące Cię wydarzenia i zapisać się korzystając z formularza on-line. Przedstawiciele Instytutu Psychologii Procesu zapraszają do...