fbpx

Berenika Orłowska

Jestem terapeutką psychologii zorientowanej na proces. Ukończyłam pierwszy etap szkolenia w Instytucie Psychologii Procesu i mam uprawnienia do prowadzenia psychoterapii pod superwizją. Wcześniej całe życie pracowałam z końmi. Fascynują mnie psychoterapeutyczne aspekty relacji człowieka i konia. Pracuję metodami pracy z procesem – zarówno w gabinecie terapeutycznym, jak też na pastwiskach, gdzie w procesie terapeutycznym biorą udział moje konie. Możesz do mnie przyjść całkiem “zwyczajnie” – z trudnościami w życiu, trudnościami w relacjach, ze snem, symptomem fizycznym, odmiennym stanem świadomości i pracować w gabinecie lub wśród koni. Zależy to od tego jaki sposób pracy bardziej cię przyciąga. W praktyce obie te formy pracy często łączą się i przeplatają ze sobą. W życiu ważny jest dla mnie kontakt z przyrodą, od lat prowadzę ekologiczne gospodarstwo w Oklinach na Suwalszczyźnie, tu mieszkam z rodziną i moimi końmi.

Przez wiele lat uczyłam ludzi jeździć konno, fascynowały mnie możliwości porozumiewania się ludzi ze zwierzętami. Interesują mnie psychoterapeutyczne wymiary relacji człowieka z koniem. Bardzo ważny jest dla mnie bliski kontakt z naturą. Od 15 lat prowadzę gospodarstwo ekologiczne na Suwalszczyźnie, gdzie wspólnie mieszkają ludzie, konie, psy i koty a dokoła mieszka dzika przyroda.

Kontakt do osoby prowadzącej
Zapraszam na poniższe wydarzenia, które prowadzę:
28 września 2019
POP KONFA, czyli Konferencja Psychologii Procesu to całodniowy event pełen psychologii procesu w najróżniejszych formach i odmianach. Udział w konferencji jest bezpłatny. Wystarczy wybrać interesujące Cię wydarzenia i zapisać się korzystając z formularza on-line. Przedstawiciele Instytutu Psychologii Procesu zapraszają do...