fbpx

Dariusz Jundziłł

Jestem psychologiem, a posiadając uprawnienia IPP prowadzę psychoterapię indywidualną, par i rodzin, warsztaty rozwojowe, terapię grupową DDA/DDD, coaching a także pracuję z grupami i organizacjami.
Interesuję się m.in. rozwiązywaniem problemów mające swoje źródło w dzieciństwie, tematyką niskiej samooceny i krytyki wewnętrznej, problemami w osiąganiu celów i wprowadzaniu zmian w życiu, realizowaniem się siebie. Interesuję się także procesami zachodzącymi w grupach i organizacjach mającymi wpływ na realizowanie przez nie projektów w świecie. W pracy interesuje mnie efektywność i skuteczność stosowanych przeze mnie metod.
Prowadzę cykliczne zajęcia warsztatowe i terapeutyczne “Dorosłe Dzieci – w poszukiwaniu wewnętrznego wsparcia (DDD/DDA)”, “JA vs. Krytyk Wewnętrzny” oraz warsztaty samorealizacji “Ścieżkę serca”. Pomagam wszystkim zainteresowanych pracą z lękami czyli przekraczaniem własnych psychicznych barier.
Lubię ludzi i swoją pracę, trekking, słuchać muzyki, poznawać nowe miejsca i kultury.

Kontakt do osoby prowadzącej
Zapraszam na poniższe wydarzenia, które prowadzę:
3 października 2020
Projekty, marzenia, cele, osobiste lub zawodowe, wewnętrzne bądź zewnętrzne, mogą rozbić się w pył, gdy pojawi się w nas wątpliwość zasiana przez krytykę wewnętrzną. Jeśli masz chęć i gotowość zawalczyć o to co jest dla Ciebie ważne, zapraszam na grupową pracę w temacie krytyki wewnętrznej.
3 października 2020
Proces grupowy to narzędzie psychologii procesu służące zwiększaniu świadomości w grupie. Na tym procesie zajmiemy się wyżej wymienionym tematem, i wszystkim tym, co nam się będzie z nim kojarzyło, wzmacniając najcichsze najcichsze głosy i stanowiska, tak, by lepiej zrozumieć złożoność tematu.