fbpx

Dorota Biały

Jestem Certyfikowaną Psychoterapeutką, Coachem Psychologii Procesu i Dyplomowaną Processworkerką, od 2006 r. członkinią Polskiego Stowarzyszenia Psychoterapeutów i Trenerów Psychologii Procesu. Ukończyłam Program Licencyjny Instytutu Psychologii Procesu, prowadzę terapię i pracę z grupami pod superwizją. Ukończyłam Studium Polityki Relacji, Roczny Kurs Coachingu, Roczne Studium Psychologicznej Pracy z Grupami i Organizacjami. W ramach praktyk pracowałam z ofiarami przemocy w Centrum Praw Kobiet, a także z osobami w odmiennych i ekstremalnych stanach świadomości. Zajmowałam się także pracą z kobietami na ich drodze do macierzyństwa. Pracuję indywidualnie, a także z parami, i rodzinami w ich codziennych kłopotach. Pracuję z nastolatkami cierpiącymi z powodu stresu szkolnego, krytycyzmu, depresji. Jako wieloletni pracownik międzynarodowych korporacji, a obecnie jako coach towarzyszę ludziom w zmianie i osiąganiu celów zawodowych i osobistych. Zajmuję się m.in. Coachingiem Rodzicielskim. Prowadzę warsztaty dla rodziców, nauczycieli i młodzieży. Łącząc zagadnienia związane z odżywianiem i pracą nad sobą, prowadząc warsztaty z cyklu „Spotkania ze Sobą przy garach“. Znajdziecie mnie czasem na FB funpage „Spotkania ze Sobą“ Mieszkam w domku na wsi. Uwielbiam: dzieci, psy, czytać, kąpać się w słońcu i w morzu, burzę mózgów i picie herbaty z mężem oraz sadzić warzywa. Urodziłam się w 1965, mamy dwóch synów Kubę i Franka.

Kontakt do osoby prowadzącej
Zapraszam na poniższe wydarzenia, które prowadzę:
3 października 2020
Zapraszam wszystkich, którzy szukają swojej drogi: zarówno zawodowej jak i osobistej. Znaków, informacji, inspiracji i sygnałów będziemy szukać zarówno w sali warsztatowej, jak i w terenie - w sąsiedztwie schroniska PTTK Zygmuntówka w Górach Sowich.
28 września 2019
POP KONFA, czyli Konferencja Psychologii Procesu to całodniowy event pełen psychologii procesu w najróżniejszych formach i odmianach. Udział w konferencji jest bezpłatny. Wystarczy wybrać interesujące Cię wydarzenia i zapisać się korzystając z formularza on-line. Przedstawiciele Instytutu Psychologii Procesu zapraszają do...