fbpx

Dorota Biały

Jestem psychoterapeutką i coachem w szkoleniu psychologii zorientowanej na proces, pracuję pod superwizją dyplomowanego nauczyciela metody.


Od 2006 r jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Psychoterapeutów i Trenerów Psychologii Procesu. Ukończyłam Dwuletnie Studium Psychologii Procesu, Studium Polityki Relacji, Roczny Kurs Coachingu, Roczne Studium Psychologicznej Pracy z Grupami i Organizacjami. W ramach praktyk pracowałam z ofiarami przemocy w Centrum Praw Kobiet, a także z osobami w odmiennych i ekstremalnych stanach świadomości. Podczas praktyki klinicznej w szpitalu pracowałam z matkami nad rożnymi aspektami macierzyństwa. Jako wieloletni pracownik międzynarodowych korporacji, a obecnie jako coach towarzyszę ludziom w zmianie i osiąganiu celów zawodowych i osobistych. Jako psychoterapeutka pracuję indywidualnie z dorosłymi i dziećmi, z rodzicami, parami, z osobami przeżywającymi różne trudności osobiste i zawodowe. Prowadzę warsztaty dla rodziców, nauczycieli i młodzieży. Łącząc dobre jedzenie i pracę nad sobą, prowadzę warsztaty z cyklu „Spotkania ze Sobą przy garach“. Przez kilka lat, wraz z mężem, w magazynie Zwierciadło tworzyłam rubrykę pt.„Rozmowy przy stole“. Prowadzę funpage na FB „Spotkania ze Sobą“ pisząc o różnych aspektach procesu w życiu.

Mieszkam w domku na wsi, uwielbiam: dzieci, psy, czytać, kąpać się w słońcu i w morzu, burzę mózgów i picie herbaty z mężem oraz sadzić warzywa w ogrodzie. Urodziłam się w 1965, mamy dwóch synów Kubę i Franka.

Kontakt do osoby prowadzącej
Zapraszam na poniższe wydarzenia, które prowadzę:
Konsultacje psychoterapeutyczne
5 października 2019
Ty i Twoje ciało macie swoje sekretne życie. Śnicie sny, które poszukują Twojej pełni. Więc o czym śnisz?
28 września 2019
POP KONFA, czyli Konferencja Psychologii Procesu to całodniowy event pełen psychologii procesu w najróżniejszych formach i odmianach. Udział w konferencji jest bezpłatny. Wystarczy wybrać interesujące Cię wydarzenia i zapisać się korzystając z formularza on-line. Przedstawiciele Instytutu Psychologii Procesu zapraszają do...