fbpx

Edyta Ganc

W ramach szkolenia dyplomowego Programu Licencyjnego Instytutu Psychologii Procesu mam prawo do prowadzenia psychoterapii indywidualnej, terapii par oraz pracy z grupami pod superwizją. Psychologia procesu jest dla mnie ścieżką rozwoju i nieustających inspiracji oraz metodą, dzięki której można dotrzeć do głęboko ukrytych potencjałów i możliwości zmiany.  

Szczególnie interesują mnie zagadnienia związane z poszukiwaniem własnej tożsamości, transformacją “ja” oraz działania łączące terapię i sztukę. Interesuję się powiązaniami psychologii z twórczością oraz wykorzystaniem treści nieświadomych do działań artystycznych. Zajmuje mnie również tematyka odmiennych i ekstremalnych stanów świadomości i praca z nimi. Od kilkunastu lat prowadzę warsztaty teatralne, rozwojowe i kreatywne. Realizuję projekty teatralne i teatroterapeutyczne dla dzieci, młodzieży, seniorów oraz grup marginalizowanych.

Ukończyłam I fazę Programu Licencyjnego Instytutu Psychologii Procesu, w tym Studium Psychoterapii metodą Psychologii Zorientowanej na Proces; Teatrologię na Uniwersytecie Jagiellońskim, Szkołę Trenerów Programu Kultura Rozwoju, Akademię Fotografii oraz Studio Teatralne “Hyde Park”.

Jestem spełnioną mamą córki i syna. W wolnych chwilach piszę scenariusze, opowiadania, realizuję fotoreportaże, przygotowuję spektakle teatralne. Uwielbiam filmy Woody’ego Allena i Romana Polańskiego. Spacery z aparatem po miastach, których nie znam. Czarną kawę oraz świeżą bazylię.

Kontakt do osoby prowadzącej
 • Miasto
 • Adres
  Poza Centrum, Warszawa, al. Ujazdowskie 16
 • Telefon osoby prowadzącej
  506 466 488
 • Email osoby prowadzącej
  kontakt@edytaganc.pl
 • Strona internetowa
Zapraszam na poniższe wydarzenia, które prowadzę:
Poza Centrum DOM. Bezpłatne konsultacje indywidualne i dla par.
3 października 2019
Warsztat dla młodzieży. Jak poprzez fotografię uchwycić swoje autentyczne, trudno uchwytne "Ja"? Uchwycić, zaakceptować i pokazać światu? Warsztat o patrzeniu na siebie poprzez to Co i Jak fotografujemy.
Poza Centrum DOM. Bezpłatne konsultacje indywidualne: dzieci, młodzież, rodzice.
1 października 2019
Warsztat rodzinny dla rodziców i dzieci w wieku 6 -12 lat. Jak zauważać, wspierać i rozwijać potencjał dziecka? "Kreatywność to wymyślanie, eksperymentowanie, wzrastanie, ryzykowanie, łamanie zasad, popełnianie błędów i dobra zabawa." Mary Lou Cook
28 września 2019
POP KONFA, czyli Konferencja Psychologii Procesu to całodniowy event pełen psychologii procesu w najróżniejszych formach i odmianach. Udział w konferencji jest bezpłatny. Wystarczy wybrać interesujące Cię wydarzenia i zapisać się korzystając z formularza on-line. Przedstawiciele Instytutu Psychologii Procesu zapraszają do...