fbpx

Eliza Lis

Jestem psychoterapeutką w trakcie II Fazy Szkolenia Licencyjnego Psychologii Zorientowanej na Proces w Instytucie Psychologii Procesu w Warszawie. Regularnie uczestniczę w warsztatach i szkoleniach w Polsce i zagranicą. Uczestniczę w specjalistycznym szkoleniu w psychoterapii od 2014 roku. Pracuję z klientami indywidualnymi, małżeństwami/parami, grupami, organizacjami pod superwizją.

Interesuje i fascynuje mnie życie we wszystkich swoich przejawach, a życie człowieka w szczególności. Fascynuje różnorodność i różność nas ludzi.

W swojej pracy towarzyszę klientom w odkrywaniu ich własnej drogi, a ich życiowe problemy, choroby, trudności relacyjne, dziwne doświadczenia, sny, odmienne stany psychiczne, nastroje traktuję jako wskazówkę w rozwoju, a nie przeszkodę.

W procesie terapeutycznym wspólnie odkrywamy znaczenie tych wydarzeń w drodze do spełnionego i satysfakcjonującego życia.

Uwielbiam przebywać w naturze, duże miasta opuściłam na rzecz prostoty życia na wsi. Mieszkam w okolicach Beskidu Wyspowego i Gorców, które uwielbiam. Pracuję w Nowym Sączu, Limanowej, Nowym Targu i okolicach.

Lubię długie spacery z psem, lubię tańczyć, jeść i gotować, grać w planszówki i czasem podróżować.

Kontakt do osoby prowadzącej