fbpx

Elżbieta Schroeder

Jestem certyfikowaną psychoterapeutką i coachem psychologii zorientowanej na proces. Od ponad dziesięciu lat prowadzę psychoterapię indywidualną i grupową oraz pracuję z parami.

Zapraszam osoby, które chcą odkrywać swoją moc i swoją wrażliwość, chcą wyzwolić własną kreatywność i nauczyć się korzystać z wewnętrznej mądrości. 

Zapraszam osoby, które chcą pogłębiać swoje relacje i zmieniać świat. 

Zapraszam do wspólnej pracy, dzięki której przekształcisz trudności w sprzymierzeńca, będziesz żyć prawdziwie i satysfakcjonująco.

Kontakt do osoby prowadzącej
Zapraszam na poniższe wydarzenia, które prowadzę:
Większość z nas szczerze nie znosi awantur, zajadłych kłótni czy „zimnej wojny” w związku. Z drugiej strony konflikt czy kryzys, potraktowany z uważnością, jest okazją do uczynienia relacji prawdziwszą i głębszą. Zapraszam pary formalne i nieformalne na godzinnną konsultację
2 października 2020
Zapraszam na godzinną konsultację. Przyjrzymy się razem, czy w jakimś obszarze Twojego życia coaching zorientowany na proces to dla Ciebie dobry wybór.
26 września 2020
Na warsztacie będziemy się uczyć, co czyni konflikt niebezpiecznym, jak unikać niepotrzebnej eskalacji oraz jak się przygotować do świadomego wejścia w konflikt.
29 września 2020
Konsultacje coachingowe - czy w jakimś obszarze Twojego życia coaching zorientowany na proces to dla Ciebie dobry wybór?
Konflikt czy kryzys, potraktowany z uważnością, może być okazją do uczynienia relacji prawdziwszą i głębszą. Zapraszam pary na godzinną konsultację.