fbpx

Lidia Farnaus

Psychoterapeutka w trakcie szkolenia dyplomowanego w Instytucie Psychologii Procesu. Ukończyłam pierwszy etap szkolenia licencyjnego, posiadam uprawienia do prowadzenia terapii pod stałą superwizją dyplomowanego nauczyciela metody. Od kilkunastu lat uczęszczam na liczne kursy i warsztaty. Ukończyłam między innymi: Roczne szkolenie z relacji terapeutycznej, Kurs pracy z progiem, Roczny kurs pracy z grupami, szkolenia i warsztaty z zagranicznymi nauczycielami metody, międzynarodowe warsztaty pracy ze światem Worldwork. 
W psychologii procesu cenię wachlarz wielu możliwości pracy z klientem: pracę z ciałem, ruchem, snem, relacją, poczuciem, światem. Często zaskakuje mnie „cudowność” jaka tkwi w procesie każdego człowieka – jeśli tylko pozwolimy się jej ujawnić i wypowiedzieć. Prowadzę psychoterapię indywidualną i terapię par. Pracuję z młodzieżą na progu dorosłości i kobietami, które doświadczyły przemocy. Zajmuję się uzależnieniem, traumą oraz doświadczeniami granicznymi i bliskimi śmierci. 
Wierzę w to, że wiele w życiu zależy od tego, jak komunikujemy się z własnym sercem, duszą czy mocą.
W swojej pracy towarzyszę ludziom w tej niezwykłej drodze poznawania siebie, co jest dla mnie dużym zaszczytem. 
Kiedyś jeździłam psim zaprzęgiem, dziś uwielbiam przebywać we własnym ogrodzie, gdzie pielęgnuję drzewa, krzewy, byliny. Bardzo lubię czytać książki a ostatnio pływać kajakiem. 
Szczęśliwie zakochana w mężu, mama dwójki dzieci. Prowadzę gabinet w Krakowie.

Kontakt do osoby prowadzącej
Zapraszam na poniższe wydarzenia, które prowadzę:
Zapraszam na konsultacje psychoterapeutyczne.
4 października 2020
Zapraszam na warsztat: Wędrówka w poszukiwaniu siebie.
6 października 2019
Bycie w relacji to czasem codzienna oczywistość. Ale czy jesteśmy świadomi tego po co nam są potrzebne relacje?