fbpx

Magdalena Karkoszka

Jestem psychoterapeutką. Psychologia procesu zafascynowała mnie na drodze moich własnych rozwojowych poszukiwań, teraz dzielę się nią z innymi.
Ukończyłam I etap Programu Licencyjnego Instytutu Psychologii Procesu i posiadam uprawnienia do prowadzenia terapii indywidualnej, par, pracy z grupami pod superwizją. Wypalenie zawodowe, niskie poczucie własnej wartości, problemy relacyjne, samotność, potrzeba realizowania się twórczo – to obszary pracy, które interesują mnie szczególnie. Mam ponad 13-letnie doświadczenie pracy zawodowej w mediach, co pozwala mi pracować z ludźmi doświadczającymi skutków długotrwałego stresu w wyniku wielkomiejskiego życia. Wspieram w powrocie do wewnętrznego balansu, do swojej prawdziwej, głębokiej natury. Bliskie są mi również tematy kobiece. Towarzyszę w odkrywaniu i wnoszeniu do codziennego życia swojej kobiecości. Kocham sztukę i naturę za ich transformującą moc.

Kontakt do osoby prowadzącej
Zapraszam na poniższe wydarzenia, które prowadzę:
26 września 2020
Warsztat na którym spróbujemy uwolnić energię zaklętą w naszych wrażliwych miejscach. Przyjrzymy się im używając metod i narzędzi psychologii procesu, która wierzy, że to co niechciane niesie dla nas ważną informację i poprzez integrację tego stajemy się bardziej pełną wersją siebie. Tym samym nie będziemy się naszych słabości pozbywać a korzystać z ich MOCy.
Oferuję 30 minutowe konsultacje psychoterapeutyczne dla dorosłych i młodzieży. Obowiązują wcześniejsze zapisy mailowe lub telefoniczne.
Oferuję 30 minutowe konsultacje psychoterapeutyczne dla dorosłych i młodzieży. Obowiązują wcześniejsze zapisy mailowe lub telefoniczne.