fbpx

Małgorzata Szczepańska

Jestem psychologiem i psychoterapeutką. Pracuję z małżeństwami i parami, które doświadczają sytuacji trudnych oraz kryzysów. Uważam, że z każdej , nawet najtrudniejszej sytuacji można się nauczyć czegoś. Dlatego pomagam parom w odkrywaniu procesu zmiany: przed jakim wyzwaniem stoją jako osoby i jako związek, czego nie wnoszą do swojego osobistego życia i do relacji. Pomagam parom szukać ich własnych sposobów na rozwijanie relacji i tworzenie jej w bardziej satysfakcjonujący sposób. Pracuję także z parami w sytuacji rozstania nad tym, jak przejść przez tę trudną sytuację bez czynienia jej jeszcze trudniejszą niż jest.

Pomagam także parom, które mierzą się z kryzysem związanym ze zdradą.

Certyfikat psychoterapeuty w Instytucie Psychologii Procesu uzyskałam w 2009 roku. Od 2014 roku szkolę się na superwizora w tej metodzie.

Superwizuję moją pracę , aby zadbać o jakość mojej pracy. Podlegam Kodeksowi Etycznemu PSPITPP .

Interesuję się psychoterapią :), lubię czytać kryminały, trenuję japońskie sztuki walki.

Kontakt do osoby prowadzącej
Zapraszam na poniższe wydarzenia, które prowadzę:
27 września 2020
Chcielibyśmy Państwu przybliżyć sposoby odkrywania znaczenia koszmarów w psychologii procesu i zaproponować praktyczne ćwiczenie, które ma w tym pomóc.
27 września 2020
Na warsztacie przedstawimy teorię i zaproponujemy ćwiczenie, które pomoże odkryć psychologiczne znaczenie choroby.
26 września 2020
Na wykładzie: Skąd w nas bierze się wściekłość? Jak ją oswoić? Jak z niej użytecznie korzystać?
26 września 2020
Na naszym warsztacie skupimy się na głębokiej asertywności - na poszukiwaniu w sobie miejsca, z którego moglibyśmy odmówić z szacunkiem do siebie i do naszego rozmówcy.
26 września 2020
Na wykładzie opowiemy o różnych potrzebach psychologicznych i przekażemy kilka wskazówek jak o nich mówić wprost bliskim osobom.