fbpx

Marcin Szulwiński

Jestem psychoterapeutą. Z psychologią zorientowaną na proces zetknąłem się wiele lat temu na warsztatach dla mężczyzn podczas moich własnych poszukiwań rozwojowych.
Ukończyłem I etap Programu Licencyjnego Instytutu Psychologii Procesu i mam uprawnienia do prowadzenia psychoterapii indywidualnej, par oraz grup, metodą psychologii procesu pod superwizją.
W pracy terapeutycznej interesują mnie sytuacje kryzysowe, konflikty zawodowe i relacyjne z pracownikami, partnerami, wspólnikami czy szefami oraz wszelkie sytuacje, gdy potrzebujesz się zmierzyć z pojawiającymi się problemami ale nie wiesz jak. Pracuję również z wypaleniem zawodowym, problemami z dostępem do własnej siły i mocy, uświadamianiem i korzystaniem ze swoich rang i przywilejów, docenianiem własnej wartości.
Brałem udział w licznych kursach, warsztatach i konferencjach psychoterapeutycznych prowadzonych przez polskich i zagranicznych nauczycieli.
Od wielu lat z pasją zajmuję się zarządzaniem szpitalami i „leczeniem” służby zdrowia. Jestem prezesem i współzałożycielem dużej firmy świadczącej usługi medyczne.
Rocznik 69, Mam żonę i dzieci, od urodzenia mieszkam w Szczecinie, lubię górskie wędrówki i dalekie podróże, zwłaszcza motocyklowe.

Kontakt do osoby prowadzącej
Zapraszam na poniższe wydarzenia, które prowadzę:
Zapraszam na bezpłatne konsultacje psychoterapeutyczne. Możesz przyjrzeć się swojej trudności i poczuć czy psychoterapia będzie w jej rozwiązywaniu pomocna. Konsultacje trwają 30 min.
26 września 2020
Czy granice są czymś naturalnym, czy też tworzą się w wyniku działań i konfliktów? Po co są i czemu służą? Powinniśmy je chronić czy nie? Jak je chronić? Jak je przekraczać? Jak je stawiać? Jak wyglądałby świat bez granic? Dlaczego...
27 września 2020
Warsztat dla osób którym chronicznie nie udaje się być systematycznym w działaniu