fbpx

Michał Jarecki

Jestem psychoterapeutą pracującym w nurcie psychologii zorientowanej na proces, która niezmiennie fascynuje mnie od 2010 roku, gdy po raz pierwszy zetknąłem się z nią na warsztatach rozwojowych dla mężczyzn. Od 2012 roku uczę się jej w Instytucie Psychologii Procesu. Jako student Szkolenia Dyplomowego Programu Licencyjnego IPP mam prawo do prowadzenia terapii i pracy z grupami metodą psychologii procesu pod stałą superwizją Dyplomowanego Nauczyciela Psychologii Procesu.
Praktykę psychoterapeutyczną prowadzę na warszawskim Mokotowie. W pracy terapeutycznej interesuje mnie praca z sytuacjami kryzysowymi, chwilami, w których potrzebujemy lub chcemy zmienić swoje dotychczasowe życie. Tymi momentami, w których problemy zawodowe, relacyjne, osobiste nie dają się już więcej unikać i chcemy lub musimy się z nimi zmierzyć. Pasjonuje mnie też tematyka relacji w życiu zawodowym, zawirowań w relacjach z szefami, podwładnymi, kolegami lub partnerami. 
Rocznik 73, mam żonę, 3 córki, dwa koty. Ukończyłem Szkołę Główną Handlową w Warszawie i od lat pracuję na stanowiskach menadżerskich w biznesie. Zawodowo zajmuje się też szkoleniami i rozwojem ludzi. Uwielbiam gotować i żeglować, a gdy mam czas wolny wracam na moje ukochane Mazury skąd pochodzę.

Kontakt do osoby prowadzącej