fbpx

Michał Jarecki

Jestem psychoterapeutą pracującym w nurcie psychologii zorientowanej na proces, która niezmiennie fascynuje mnie od 2010 roku, gdy po raz pierwszy zetknąłem się z nią na warsztatach rozwojowych dla mężczyzn. Od 2012 roku uczę się jej w Instytucie Psychologii Procesu. Jako student Szkolenia Dyplomowego Programu Licencyjnego IPP mam prawo do prowadzenia terapii i pracy z grupami metodą psychologii procesu pod stałą superwizją Dyplomowanego Nauczyciela Psychologii Procesu.
Praktykę psychoterapeutyczną prowadzę na warszawskim Mokotowie. W pracy terapeutycznej interesuje mnie praca z sytuacjami kryzysowymi, chwilami, w których potrzebujemy lub chcemy zmienić swoje dotychczasowe życie. Tymi momentami, w których problemy zawodowe, relacyjne, osobiste nie dają się już więcej unikać i chcemy lub musimy się z nimi zmierzyć. Pasjonuje mnie też tematyka relacji w życiu zawodowym, zawirowań w relacjach z szefami, podwładnymi, kolegami lub partnerami. 
Rocznik 73, mam żonę, 3 córki, dwa koty. Ukończyłem Szkołę Główną Handlową w Warszawie i od lat pracuję na stanowiskach menadżerskich w biznesie. Zawodowo zajmuje się też szkoleniami i rozwojem ludzi. Uwielbiam gotować i żeglować, a gdy mam czas wolny wracam na moje ukochane Mazury skąd pochodzę.

Kontakt do osoby prowadzącej
 • Miasto
 • Adres
  Dreamspace, Warszawa, ul. Króżańska 8/1
 • Telefon osoby prowadzącej
  +48 571 244 896
 • Email osoby prowadzącej
  michal@dreamspace.pl
 • Strona internetowa
Zapraszam na poniższe wydarzenia, które prowadzę:
3 października 2019
Propozycje Poza Centrum DOM. Od wejścia w dorosłość mierzymy się często z trudnymi decyzjami.
2 października 2019
Propozycja Poza Centrum DOM.
4 października 2019
Propozycja Poza Centrum DOM. Zapraszamy na rodzaj dyskusji społecznej, na temat rodziny.
5 października 2019
Propozycje Poza Centrum DOM. Warsztat dla dzieci i rodziców.
29 września 2019
Propozycje Poza Centrum DOM. Warsztat dla rodziców i opiekunów (obecnych i przyszłych).