fbpx

Monika Kołakowska

Jestem psychoterapeutką i coachem w trakcie szkolenia dyplomowego w Instytucie Psychologii Procesu oraz członkinią Polskiego Stowarzyszenia Psychoterapeutów i Praktyków Psychologii Procesu. Swoją pracę superwizuję u nauczyciela psychologii procesu. Prowadzę terapię indywidualną i terapię par, coaching, warsztaty rozwojowe dla młodzieży i dorosłych. Wcześniej ukończyłam polonistykę, studiowałam filozofię (UW) i reżyserię teatralną (PWST).

Najbardziej fascynują mnie ludzie – spotkania z niepowtarzalnością każdego z nas. Kontaktowanie się i zaprzyjaźnianie z najgłębszym miejscem w nas stanowi główny obszar zainteresowania w mojej pracy terapeutycznej. Docieranie do naszych głębokich i prawdziwych motywacji pozwala również skutecznie pracować w coachingu: nad wytyczaniem i realizowaniem celów zawodowych, biznesowych, pasji i przedsięwzięć twórczych. Kocham jeździć konno, lubię czytać, szczególnie Dostojewskiego, słuchać muzyki filmowej, lubię teatr i samochody, las, łąkę i wodę.

Kontakt do osoby prowadzącej
Zapraszam na poniższe wydarzenia, które prowadzę:
5 października 2019
Dla rozważających coaching w wyzwaniach biznesowych i artystycznych
Konsultacje indywidualne i dla par.
6 października 2019
Bardzo ci zależy, a wszystko idzie nie tak? Koniecznie przyjdź na warsztat
5 października 2019
Każda relacja ma swój niepowtarzalny nastrój. Wyczuwamy najgłębszy potencjał i smak naszego wspólnego szczęścia.
28 września 2019
POP KONFA, czyli Konferencja Psychologii Procesu to całodniowy event pełen psychologii procesu w najróżniejszych formach i odmianach. Udział w konferencji jest bezpłatny. Wystarczy wybrać interesujące Cię wydarzenia i zapisać się korzystając z formularza on-line. Przedstawiciele Instytutu Psychologii Procesu zapraszają do...