fbpx

Tamara Szweryn-Jarecka

Jestem psychoterapeutką w nurcie Psychologii Zorientowanej na Proces w trakcie Szkolenia Dyplomowego pod stałą superwizją.
Psychoterapią zainteresowałam się będąc w ciąży z pierwszym dzieckiem 17 lat temu, gdy matematyczną logiką nie mogłam objąć tych wszystkich procesów, które zadziewały się w moim ciele, w moich uczuciach i w rodzinie. Od tego momentu fascynuje mnie wszystko, co wpływa na kształtowanie się człowieka, na to, że staje się taki a nie inny. Uczestniczyłam przez 8 lat w kręgach mam i w kręgach kobiet, zgłębiając doświadczenia indywidualne swoje i koleżanek, jak i te bardziej kulturowe i kolektywne. Postanowiłam wtedy wzbogacić tamte doświadczenia poprzez regularną szkołę psychoterapeutyczną i zostać terapeutką.
Mam trzy córki (16 lat, 13 lat, 10,5 roku), męża i dwa koty – kilka zupełnie różnych światów, na które próbowałam i próbuję znaleźć miejsce i połączyć je, uwzględniając tysiące konfliktów interesów. Bardzo cenię swoje doświadczenie życiowe jako mamy, gdyż spędziłam w domu z dziećmi 10 lat.
Przez trzy lata prowadziłam sklep z rękodziełem „Radosna Twórczość”, gdzie organizowałam warsztaty rozwojowe, np. „Letnie darcie pierza czyli kobiece wieczorki”, „Lato w mieście”, wspólne szycie zająców, aniołków i lal, ozdabianie przedmiotów drewnianych i z papier-mache, podstawy decoupage’u dla dorosłych.
Mam też w sobie aspekt twardo stąpający po ziemi. Jestem absolwentką SGH po dwóch kierunkach: Finanse i Bankowość oraz Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze i Polityczne, oraz po studiach doktoranckich na SGH w Kolegium Zarządzania i Finansów. Niedawno uzyskałam tytuł biegłego rewidenta i pracuję jako audytor. To bardzo pomaga mi w byciu terapeutą, gdyż audytor węszy i szuka w organizacji tego najbardziej problematycznego miejsca, a terapeuta próbuje zrozumieć problem swojego klienta.
Praktykuję jogę kundalini. Interesuje mnie szamanizm. Kocham zwierzęta, z zapałem pielęgnuję rośliny. Lubię dbać o relacje i spędzać czas w domu.

Kontakt do osoby prowadzącej
  • Miasto
  • Adres
    Dreamspace, Warszawa, ul. Króżańska 8/1
  • Telefon osoby prowadzącej
    +48 600 388 162
  • Email osoby prowadzącej
    tamaras@op.pl
Zapraszam na poniższe wydarzenia, które prowadzę:
6 października 2019
Relacje z innymi kobietami to przestrzeń, gdzie dużo się dzieje. Mogą być zarówno bardzo inspirujące, jak i niekiedy trudne.
2 października 2019
Propozycja Poza Centrum DOM: zapraszamy dzieci i młodzież szkolną. Po co chodzę do szkoły, a po co zupełnie nie chodzę, a i tak mnie tam znajduje?
5 października 2019
Propozycja Poza Centrum DOM. Jak szukać mądrości i wsparcia w różnych sytuacjach rodzinnych?
29 września 2019
Propozycja Poza Centrum DOM. Czy na hasło "rodzina" ubywa mi czy przybywa energii?