fbpx

Marcin Szulwiński

Jestem psychoterapeutą w trakcie szkolenia dyplomowego. Ukończyłem I etap Programu Licencyjnego Instytutu Psychologii Procesu i mam uprawnienia do prowadzenia psychoterapii indywidualnej, par oraz grup, metodą psychologii procesu pod superwizją. W pracy terapeutycznej interesują mnie sytuacje kryzysowe, konflikty zawodowe i relacyjne z pracownikami, partnerami, wspólnikami czy szefami oraz wszelkie sytuacje, gdy potrzebujesz zmierzyć się z pojawiającymi się problemami ale nie wiesz jak. Pracuję również z wypaleniem zawodowym, problemami z dostępem do własnej siły i mocy, uświadamianiem i korzystaniem ze swoich rang i przywilejów, docenianiem własnej wartości. Brałem udział w licznych kursach, warsztatach i konferencjach psychoterapeutycznych prowadzonych przez polskich i zagranicznych nauczycieli. Ponadto od wielu lat z pasją zajmuję się zarządzaniem w ochronie zdrowia. Jestem prezesem i współzałożycielem dużej firmy świadczącej usługi medyczne. Od urodzenia mieszkam w Szczecinie, lubię górskie wędrówki i dalekie podróże.

Kontakt do osoby prowadzącej
Zapraszam na poniższe wydarzenia, które prowadzę:
25 września 2021
Chcesz być systematyczny/na, ale niestety nie umiesz taki/a być, a gdy już próbujesz, to coś Cię z tego wybija. Warsztat jest skierowany do tych, którzy nie mają dostępu do systematyczności.
3 października 2021
Warsztat kierowany do osób które czują się ofiarami choroby i które chciałyby poodkrywać jak choroba każe im się zmienić i co z tego może wyniknąć dla ich rozwoju?