fbpx

29 września 2019

Venue Details
  Events of the Venue
  29 września 2019
  W szamańskich kulturach koń był ważnym zwierzęciem mocy pomagającym przemieszczać się między światami. Współcześnie konie mogą pełnić ważną rolę jako facylitatorzy w psychoterapii i psychiatrii oraz warsztatach rozwoju osobistego.
  29 września 2019
  „W każdym z nas jest ktoś kogo nie znamy. Przemawia do nas w snach i tłumaczy że widzi nas zupełnie inaczej, niż my – siebie.” C.G. Jung Przychodzą do nas w snach, prześladują nas i ścigają, obdarowują i pokazują nam nieznane.
  29 września 2019
  Na warsztacie powrócimy do energii z dzieciństwa - tej ogromem mocy eksplorowania, rozwijania i poznawania. Wiary w swe siły i marzenia.
  29 września 2019
  Proces grupowy: Samotnie czy w parze?
  29 września 2019
  Zdrada może się przydarzyć każdej relacji. Nie zawsze można jej zapobiec, nawet wtedy, kiedy dbamy o związek. Ale istnieją okoliczności, które powodują, że zwiększa się prawdopodobieństwo dokonania decyzji o zdradzie.
  29 września 2019
  Piosenki. Lubimy ich słuchać i lubimy je śpiewać. Piosenki zmieniają nasze nastroje, wyrażają nasze wnętrze, mogą kontaktować nas z duszą albo mogą dodawać odwagi. Ale wiele osób odczuwa lęk przed śpiewaniem. Co sprawia, że tak łatwo rezygnujemy ze śpiewania?
  29 września 2019
  Poza Centrum DOM: warsztat dla rodziców.
  29 września 2019
  Proces grupowy: Czy istnieją więcej niż dwie płcie?
  29 września 2019
  Może przeżyłeś/aś kiedyś coś, co przekraczało ramę codziennej normalności. Może byłaś/eś świadkiem dziwnych wydarzeń, wyczuwałaś/eś niebezpieczeństwa lub śmierć drugiej osoby. Może wyczuwasz, wiesz lub widzisz rzeczy, których inne osoby nie postrzegają.
  29 września 2019
  Raczej nikt z nas nie chce chorować. Zazwyczaj mamy inne plany, wyobrażamy sobie, co chcemy zrobić, jak spędzić czas, jak żyć. Tak żyjemy do momentu, aż ktoś pojawi się jak nieproszony gość w naszym ciele i zaburzy nasze życie.
  Konsultacje terapeutyczne dla wszystkich, którzy zastanawiają się nad podjęciem indywidualnej psychoterapii.
  29 września 2019
  Propozycje Poza Centrum DOM. Warsztat dla rodziców i opiekunów (obecnych i przyszłych).
  29 września 2019
  Propozycja Poza Centrum DOM. Czy na hasło "rodzina" ubywa mi czy przybywa energii?
  29 września 2019
  Propozycja Poza Centrum DOM. Warsztat przeznaczony głównie dla rodziców.