fbpx

29 września 2020

Venue Details
  Venue Map

  Enter an address or map lat and lng from the Contact tab.

  Events of the Venue
  Oferuję 30 minutowe konsultacje psychoterapeutyczne dla dorosłych i młodzieży. Obowiązują wcześniejsze zapisy mailowe lub telefoniczne.
  Zapraszam na bezpłatne konsultacje psychoterapeutyczne. Możesz przyjrzeć się swojej trudności i poczuć czy psychoterapia będzie w jej rozwiązywaniu pomocna. Konsultacje trwają 30 min.
  Zapraszam na 30-minutową konsultację terapeutyczną, podczas której wspólnie przyjrzymy się, z jaką trudnością przychodzisz i czy psychoterapia to najlepsza dla Ciebie forma wsparcia.
  29 września 2020
  Na warsztacie będziemy eksplorować motywacje do bycia w rolach liderskich. Do wspólnych poszukiwań zapraszamy kobiety, które mają doświadczenie liderskie lub czują powołanie w tym kierunku.
  29 września 2020
  Co mówi do nas nasze ciało poprzez różnego rodzaju choroby, ból i dysfunkcje. Czego możemy się od tych niechcianych stanów dowiedzieć?
  Serdecznie zapraszam osoby, które zastanawiają się nad podjęciem psychoterapii lub są jej po prostu ciekawe, być może mają obawy lub wątpliwości. Półgodzinna rozmowa, którą proponuję, może pomóc w podjęciu decyzji.
  Konsultacje terapeutyczne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem psychoterapii własnej oraz sposobów pracy psychologii zorientowanej na proces.
  Konsultacje psychoterapeutyczne dla osób lub par zainteresowanych podjęciem psychoterapii.
  29 września 2020
  Konsultacje coachingowe - czy w jakimś obszarze Twojego życia coaching zorientowany na proces to dla Ciebie dobry wybór?
  30-minutowa konsultacja o tym, na na czym polega terapia w podejściu Psychologii Procesu.
  29 września 2020
  Warsztat dla mam. W poszukiwaniu czułości poprzez fotografię. Podczas warsztatu przyjrzymy się różnym aspektom bycia Mamą łącząc podejście psychologii procesu z działaniami fotograficznymi.
  29 września 2020
  Warsztat dla rodziców dzieci z diagnozami oraz dzieci przejawiających różne trudności w funkcjonowaniu w rodzinie i w szkole. Jak sprawić by deficyty dziecka przestały uniemożliwiać a zaczęły umożliwiać?
  Zapraszam na konsultacje psychoterapeutyczne.
  Zapraszam na 30 minutową konsultację psychoterapeutyczną.