fbpx

1 października 2020

Venue Details
  Venue Map

  Enter an address or map lat and lng from the Contact tab.

  Events of the Venue
  Masz kłopoty w szkole, z rówieśnikami, nie możesz dogadać się z rodziną? Nie możesz się odnaleźć po zmianie szkoły na średnią? Zapraszam serdecznie na bezpłatne konsultacje psychoterapeutyczne dla młodzieży.
  Zapraszam na bezpłatne konsultacje psychoterapeutyczne dla rodziców i rodzin. Czy któryś z członków rodziny zaczął nagle chorować albo "broić"? Macie kłopoty wychowawcze i nie wiecie, jak sobie z nimi poradzić? Myślicie o terapii, ale trudno się Wam zdecydować? Zapraszam serdecznie na bezpłatne konsultacje psychoterapeutyczne dla związków formalnych i nieformalnych oraz rodzin.
  Zapraszam na bezpłatne konsultacje psychoterapeutyczne. Możesz przyjrzeć się swojej trudności i poczuć czy psychoterapia będzie w jej rozwiązywaniu pomocna. Konsultacje trwają 30 min.
  Zastanawiasz się nad rozpoczęciem terapii, ale nie wiesz, czy to na pewno dla Ciebie? Chcesz dowiedzieć się więcej o metodzie, jaką jest psychologia procesu? Zapraszam serdecznie na bezpłatne konsultacje psychoterapeutyczne dla dorosłych.
  Zapraszam na 30-minutową konsultację terapeutyczną, podczas której wspólnie przyjrzymy się, z jaką trudnością przychodzisz i czy psychoterapia to najlepsza dla Ciebie forma wsparcia.
  Zapraszam osoby rozważające podjęcie psychoterapii na bezpłatne półgodzinne konsultacje.
  Serdecznie zapraszam osoby, które zastanawiają się nad podjęciem psychoterapii lub są jej po prostu ciekawe, być może mają obawy lub wątpliwości. Półgodzinna rozmowa, którą proponuję, może pomóc w podjęciu decyzji.
  1 października 2020
  Zapraszam na proces grupowy, którego celem będzie zwiększenie świadomości wokół poruszanego zagadnienia.
  Konsultacje psychoterapeutyczne dla rodziców wokół tematu podjęcia terapii dziecka lub terapii rodzinnej.
  Konsultacje psychoterapeutyczne dla osób lub par zainteresowanych podjęciem psychoterapii.
  Konflikt czy kryzys, potraktowany z uważnością, może być okazją do uczynienia relacji prawdziwszą i głębszą. Zapraszam pary na godzinną konsultację.
  30-minutowa konsultacja o tym, na na czym polega terapia w podejściu Psychologii Procesu.
  Zapraszam na konsultacje psychoterapeutyczne.
  Zapraszam na konsultacje psychoterapeutyczne.
  1 października 2020
  Zapraszam na rodzaj dyskusji społecznej, przeznaczonej dla rodziców nastolatków.