fbpx

2 października 2020

Venue Details
  Venue Map

  Enter an address or map lat and lng from the Contact tab.

  Events of the Venue
  2 października 2020
  Zapraszam na godzinną konsultację. Przyjrzymy się razem, czy w jakimś obszarze Twojego życia coaching zorientowany na proces to dla Ciebie dobry wybór.
  Masz kłopoty w szkole, z rówieśnikami, nie możesz dogadać się z rodziną? Nie możesz się odnaleźć po zmianie szkoły na średnią? Zapraszam serdecznie na bezpłatne konsultacje psychoterapeutyczne dla młodzieży.
  Zastanawiasz się nad rozpoczęciem terapii, ale nie wiesz, czy to na pewno dla Ciebie? Chcesz dowiedzieć się więcej o metodzie, jaką jest psychologia procesu? Zapraszam serdecznie na bezpłatne konsultacje psychoterapeutyczne dla dorosłych.
  Zapraszam na bezpłatne konsultacje psychoterapeutyczne. Możesz przyjrzeć się swojej trudności i poczuć czy psychoterapia będzie w jej rozwiązywaniu pomocna. Konsultacje trwają 30 min.
  Zapraszam na bezpłatne konsultacje psychoterapeutyczne dla rodziców i rodzin. Czy któryś z członków rodziny zaczął nagle chorować albo "broić"? Macie kłopoty wychowawcze i nie wiecie, jak sobie z nimi poradzić? Myślicie o terapii, ale trudno się Wam zdecydować? Zapraszam serdecznie na bezpłatne konsultacje psychoterapeutyczne dla związków formalnych i nieformalnych oraz rodzin.
  Zapraszam na 30-minutową konsultację terapeutyczną, podczas której wspólnie przyjrzymy się, z jaką trudnością przychodzisz i czy psychoterapia to najlepsza dla Ciebie forma wsparcia.
  Konsultacje psychoterapeutyczne dla rodziców wokół tematu podjęcia terapii dziecka lub terapii rodzinnej.
  2 października 2020
  Jeśli masz jakiś pomysł i chcesz go zrealizować, a obawiasz się trudności i potrzebujesz upewnić się, że to dobry wybór zapraszam na konsultacje coachingowe.
  Konsultacje dla osób indywidualnych oraz par zainteresowanych rozpoczęciem terapii.
  30-minutowa konsultacja o tym, na na czym polega terapia w podejściu Psychologii Procesu.
  2 października 2020
  Jeśli chciałabyś spotkać miłego, fajnego, zaangażowanego faceta, a tymczasem ciągle spotykasz drani, którzy są zainteresowani głównie sobą może warto się zastanowić dlaczego tak się dzieje? Czy jest w tym jakiś sens? Czy można się z tego czegoś nauczyć? A może można to zmienić?
  2 października 2020
  Zapraszam na warsztat: NARODZINY - JAK OKOLICZNOŚCI, W JAKICH PRZYSZLIŚMY NA ŚWIAT WPŁYNĘŁY NA NASZE ŻYCIE.
  Zapraszam na konsultacje psychoterapeutyczne.
  Zapraszam na konsultacje psychoterapeutyczne.
  2 października 2020
  Zapraszam na warsztat "Jak być singlem w dzisiejszych czasach?"