fbpx

5 października 2019

Venue Details
  Events of the Venue
  5 października 2019
  Zapraszamy na wykład prezentujący metodę psychologii procesu opisaną przez Arnolda Mindella. Przedstawimy Państwu psychologię procesu, opowiemy o obszarach stosowania metody i zaprezentujemy możliwości studiowania w Instytucie Psychologii Procesu.
  5 października 2019
  “Nasze ciało śni” – mówi Arnold Mindell. Dokonał tego odkrycia, gdy pracował jeszcze jako analityk jungowski w szpitalu z chorymi na nowotwory. Okazało się, że sposób, w jaki pacjenci opisywali to, co się dzieje z ich ciałem, był bardzo podobny...
  Doświadczacie trudności w związku - częstych kłótni, cichych dni, myślicie o rozstaniu? A może któryś z członków rodziny zaczął nagle chorować albo "broić"?
  Zastanawiasz się nad rozpoczęciem terapii, ale nie wiesz, czy to na pewno dla Ciebie?
  5 października 2019
  Zapraszamy na dyskusję dotyczącą szeroko pojętego zagadnienia relacji.
  5 października 2019
  Dla rozważających coaching w wyzwaniach biznesowych i artystycznych
  Konsultacje indywidualne i dla par.
  5 października 2019
  Każda relacja ma swój niepowtarzalny nastrój. Wyczuwamy najgłębszy potencjał i smak naszego wspólnego szczęścia.
  5 października 2019
  Wykład o Psychologii Procesu i zaproszenie na Dwuletnie Studium Psychologii Procesu.
  5 października 2019
  Warsztat o sile i słabości w związkach.
  5 października 2019
  Warsztat dla kobiet. Przyjdź i ulep swoją dziką babę z czerwonej gliny. A lepiąc szukaj w sobie tego, co schowałaś gdzieś głęboko, bo nie wypada, nie wolno, co inni powiedzą. Szukaj tego, co gdzieś zakopane, ale wciąż się tli. 
  5 października 2019
  Zapraszam na wykład, na którym opowiem o różnych zastosowaniach Psychologii Procesu takich jak psychoterapia, coaching, mediacje, praca z organizacjami biznesowymi.
  5 października 2019
  Gdy spotyka się mężczyzna i kobieta i chcą stworzyć związek wraz z nimi spotykają się stereotypy na temat ich ról w związku.
  5 października 2019
  Podczas warsztatu zastanowimy się jak na co dzień korzystamy z mocy osobistej, jak działamy w relacjach i w świecie, kiedy ona w nas działa?
  5 października 2019
  Propozycja Poza Centrum DOM: Zapraszamy na rodzaj dyskusji społecznej, na temat edukacji seksualnej.
  5 października 2019
  Jak czerpać przyjemność z flirtu, romansu, miłości i intymności? Być otwartymi i cieszyć się zainteresowaniem innych? Pokazywać siebie i pozwalać, żeby uwaga drugiej osoby była skierowana na nas?
  Zapraszam na bezpłatne konsultacje wszystkich, którzy zastanawiają się nad podjęciem indywidualnej psychoterapii lub terapii par.
  5 października 2019
  Warsztat rozwojowy na którym będziemy poszukiwać jakości pasji w naszym życiu i pracy, szukać sposobów wnoszenia intensywnej, miłosnej energii w nasze działanie w świecie oraz odpowiedzi na pytanie, co jest tym, co koniecznie i nieodzownie potrzebujemy w swoim życiu zrobić. Naszymi przewodnikami w tej podróży będą konie żyjące blisko natury na pagórkowatych pastwiskach Stajni Okliny.
  5 października 2019
  Ty i Twoje ciało macie swoje sekretne życie. Śnicie sny, które poszukują Twojej pełni. Więc o czym śnisz?
  5 października 2019
  Matka, jako pierwsza kobieta w życiu, jest dla nas wzorem kobiecości. My mężczyźni, nie tylko możemy mieć tendencję do patrzenia na inne kobiety i traktowania ich jak matkę, ale dodatkowo naszą własną kobiecą stronę możemy utożsamiać z matką. Jak wyjść spod wpływu matki?
  5 października 2019
  Zdrada może się przydarzyć każdej relacji. Nie zawsze można jej zapobiec, nawet wtedy, kiedy dbamy o związek. Ale istnieją okoliczności, które powodują, że zwiększa się prawdopodobieństwo dokonania decyzji o zdradzie.
  5 października 2019
  Relacje - jak dzięki innym osobom możemy się rozwijać? To, co zauważamy w zachowaniu innych, osób może być dla nas rozwojowe.
  5 października 2019
  Propozycja Poza Centrum DOM: warsztat dla singli.
  5 października 2019
  Propozycja Poza Centrum DOM. Jak szukać mądrości i wsparcia w różnych sytuacjach rodzinnych?