fbpx

Katarzyna Jażdżewska

Z wykształcenia jest kulturoznawcą i arteterapeutką (studium ukończone w Polskim Instytucie Ericksonowskim). Ukończyła także Podyplomowe Studium Zarządzania Personelem i Podyplomowe Studium Warsztatu Treningu Grupowego. 
W początkowej fazie swojego życia zawodowego pracowała w marketingu, potem prowadziła restaurację wegetariańską. Zawsze jednak najbardziej interesowała się psychologią i rozwojem osobistym.
Z Psychologią Zorientowana na Proces zetknęła się w 2003 roku i od tego czasu jest zafascynowana tą metodą, najpierw wykorzystując ją w swoim własnym rozwoju, a potem ucząc się jej.
Ukończyła Studium Psychoterapii Programu Licencyjnego IPP i w ramach Szkolenia Dyplomowego posiadam uprawnienia do prowadzenia terapii indywidualnej oraz pracy z grupami pod superwizją. Ukończyłam roczne Studium Polityki Relacji.
Uwielbiam podróże dookoła świata, kolacje z przyjaciółmi, jedzenie oraz taniec. Interesuję się szamanizmem i fizyką kwantową oraz wykorzystaniem twórczości w rozwoju. 

Kontakt do osoby prowadzącej
Zapraszam na poniższe wydarzenia, które prowadzę:
28 września 2019
POP KONFA, czyli Konferencja Psychologii Procesu to całodniowy event pełen psychologii procesu w najróżniejszych formach i odmianach. Udział w konferencji jest bezpłatny. Wystarczy wybrać interesujące Cię wydarzenia i zapisać się korzystając z formularza on-line. Przedstawiciele Instytutu Psychologii Procesu zapraszają do...