fbpx

Agnieszka Rygiel

Psychoterapeutka, członkini Polskiego Stowarzyszenia Psychoterapeutów i Praktyków Psychologii Procesu.
Od 2009 roku ma prawo do prowadzenia terapii i zajęć grupowych metodą psychologii procesu pod stałą superwizją Dyplomowanego Nauczyciela.
Od 2006 roku szkoli się zarówno u polskich, jak i zagranicznych nauczycieli.

Na co dzień prowadzi prywatną praktykę psychoterapeutyczną w Jeleniej Górze oraz współpracuje z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej, gdzie zdobywa doświadczenie w pracy z traumą i przemocą w rodzinie.
Pracowała w Centrum Pomocy Rodzinie z osobami chorymi psychicznie oraz wychowankami rodzin zastępczych i domów dziecka.
W 2015 roku pracowała na Ukrainie z uchodźcami z obszarów, gdzie toczą się walki.
W szczególności interesuje się kwestią świadomego i kreatywnego używania własnej siły w radzeniu sobie z wyzwaniami osobistymi, zawodowymi i społecznymi.
Jest zainteresowana pomaganiem ludziom w kryzysach życiowych, w procesach dokonywania zmiany i w podążaniu ścieżką serca.
Wierzy, że kłopoty życiowe mogą stać się szansą na głębszy kontakt ze sobą i innymi ludźmi oraz na odkrycie nieznanych obszarów.

Mama dwóch dorastających córek, miłośniczka Dolnego Śląska, uwielbia taniec, dobre jedzenie i wędrowanie w świecie.

Kontakt do osoby prowadzącej
Zapraszam na poniższe wydarzenia, które prowadzę:
30 września 2023
Rodzice i dzieci często mówią o obustronnym braku zrozumienia i poczuciu bezsilności we wzajemnych relacjach. Często spotykam się z sytuacją, kiedy rodzice skarżą się, że dziecko ich nie słucha, a dziecko skarży się, że rodzice go nie rozumieją. Dlaczego się tak dzieje?