fbpx

Jak polubić siebie?

Lubienie siebie, akceptowanie siebie, docenianie siebie, czucie własnej wartości – synonimy, które sprowadzają się do podobnego doświadczenia – ucieszenia się z tego kim się jest.

Lubienie siebie jest bazą do zmiany i rozwoju.

Nasze próby pracy nad sobą są często bezowocne, ponieważ chcemy się zmieniać z miejsca krytykowania i nieakceptowania siebie. Z kolei w relacjach czasami bardzo ranią nas zarzuty innych – wycofujemy się wtedy lub wchodzimy w zaciekłe konflikty, bo traktujemy te zarzuty jako atak na nasze poczucie, że jesteśmy dobrymi i wartościowymi ludźmi. A to wszystko dlatego, że sami w to wątpimy. Że sami siebie nie lubimy.

Stawiam hipotezę, która jest podstawą tego warsztatu, że polubienie siebie zmniejszy ilość konfliktów w naszych relacjach romantycznych, w relacjach w pracy, a także pozwoli bardziej cieszyć się życiem oraz umożliwi zmiany, które nie mogły się do tej pory wydarzyć.

Na warsztacie, korzystając z filozofii i narzędzi psychologii procesu, przedstawię praktyczny sposobów na polubienie siebie i ucieszenie się z tego kim się jest.

PROWADZĄCY
psycholog, psychoterapeuta psychologii procesu
CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Aby zapisać się na wydarzenie, wyślij wiadomość mailową na adres: gszczepanski@nowewzorce.pl

Informacje
Znajdź inne zajęcia Prowadzącego