fbpx

Wydarzenia

24 września 2022
Warsztat poszukiwania swoich mocy. Jest próbą odpowiedzi na pytanie co buduje pewność siebie, jakie elementy wpływają na to że mamy mocny fundament, że pewnie podejmujemy decyzje i działania.
24 września 2022
Konflikty bywają źródłem cierpienia, gdy utykamy w jednostronnym bronieniu się lub atakowaniu. Czasem bardzo ważne jest, żeby mocno stanąć za sobą, obronić, to w co się wierzy lub uświadomić drugiej stronie, że źle używa swojej siły. Zwłaszcza jeśli mamy tendencję...
24 września 2022
W coachingu zorientowanym na proces używamy zarówno tradycyjnych narzędzi coachingowych, jak i narzędzi charakterystycznych dla psychologii procesu.
24 września 2022
Warsztat kierowany do osób które doświadczają choroby swojego ciała lub niepokojących symptomów cielesnych i które chciałyby poodkrywać jak choroba/symptom zmienia ich życie i co z tego może wyniknąć dla ich rozwoju?
Warsztat, który proponuję jest zaproszeniem do wyprawy w nasz wewnętrzny świat z koniem jako przewodnikiem i pomocnikiem.
24 września 2022
Kłótnie stanowią nieodłączną część każdej relacji. Dopóki ludzie się kłócą, jest między nimi energia, a związek jest żywy. Na warsztatach spojrzymy na konflikty jako na źródło wiedzy o nas samych, będziemy uczyć się, jak przyjmować i odpierać krytykę, odkrywać ile jest z nas w zarzutach stawianych partnerowi, a na koniec zastanowimy, czego możemy uniknąć dzięki konfliktom
25 września 2022
Czy granice są czymś naturalnym, czy też tworzą się w wyniku działań i konfliktów? Po co są i czemu służą? Powinniśmy je chronić czy nie?
25 września 2022
Nasze trudne doświadczenia z przeszłości mogą być jak cienie ciemnych chmur, które nadal wiszą nad naszym życiem, mimo że same przeżycia były dawno temu.
25 września 2022
Słyszysz czasem od innych: "Weź, przestań, Ty to jakiś dziwny/a jesteś" albo "jesteś zbyt wrażliwy/a" czy "Ty to nie masz serca"? Oceniające komentarze, które nie spływają po Tobie, lecz zatruwają i sprawiają przykrość, co prowadzi do złości i frustracji. A co jeśli ten głos płynie z Twojego wnętrza? Może nie być tak łatwo nie słuchać...
25 września 2022
Chcesz odnaleźć swoje centrum dowodzenia i zanurzyć się we własnej sile ciszy w środku wszystkiego? Zapraszam Cię na warsztat na którym zajmiesz się odszukaniem miejsca spokoju poza natłokiem zdarzeń, lepszym rozpoznaniem go i zakotwiczeniem w świadomości, a na deser podjęciem próby skorzystania z tej energii w aktualnej sytuacji życiowej.
Wyszukaj Wydarzenie