fbpx

Wydarzenia

W szamańskich kulturach koń był ważnym zwierzęciem mocy pomagającym szamanowi przemieszczać się między światami. Współcześnie w fizyce koń mechaniczny jest jednostką mocy. Jak może pomóc nam?
W relacji z koniem możemy odkryć wiele w temacie naszych “ludzkich” relacji. Konie nie zastanawiają się, co zrobić, by nas nie urazić, nie próbują niczego ukryć. Są zawsze zarówno doskonale obecne w “tu i teraz”, jak i stale połączone z głębszym wymiarem świata.
Warsztat, na którym będziemy poszukiwać jakości pasji w naszym życiu i pracy oraz szukać sposobów wnoszenia intensywnej, miłosnej energii w nasze działanie w świecie.
23 września 2023
Przyjrzymy się temu, co nas interesuje w innych osobach i pracując narzędziami Psychologii Procesu będziemy odkrywać, jak możemy to wykorzystać.
Zapraszam Cię do tajemniczego OGRODU, którym wszystkie jesteśmy. Do zapoznania się z naturalnymi cyklami kobiecego życia czy też naszą BIORÓŻNORODNOŚCIĄ. Na tym warsztacie trochę z przymróżeniem oka przyjrzymy się także zasadom PERMAKULTURY, które w odniesieniu do nas samych, pomogą zatroszczyć się o naszą energię, zdrowie i potencjał. By móc go zrealizować w pełni i dzielić się nim z troską o siebie, o innych i naszą Ziemię.
23 września 2023
Masz wrażenie, że Twój partner/ka podejmuje wszystkie istotne decyzje w Waszym związku, nie licząc się z Tobą? A może przeszkadza Ci, że nigdy nie pyta Cię o zdanie, snując swoje plany z kolegami/koleżankami na weekend? Czujesz się nieistotna i pomijana? Wydaje Ci się, że to Tobie zależy bardziej?
23 września 2023
Na warsztacie przyjrzymy się temu, co skłania Cię do przybierania na wadze, a także temu, co w Tobie pragnie być i żyć w wersji light. Będziemy w eksperymentalny sposób doświadczać różnych wersji siebie – angażując wyobraźnię i elementy gry aktorskiej.
Zapraszamy na niezwykły warsztat fotograficzny, który łączy sztukę fotografii mobilnej z wiedzą z zakresu psychologii procesu. Tytuł "W ogrodzie Kobiet - co nas przyciąga, a co odrzuca" nawiązuje do głębokiej podróży do wnętrza siebie, podczas której uczestnicy odkryją nie tylko tajniki fotografii, ale także głębsze zrozumienie swoich własnych emocji, potrzeb i pragnień.
23 września 2023
W relacjach różnego rodzaju (służbowych, partnerskich, rodzinnych, towarzyskich) układ sił ma duże znaczenie. Rangowy wymiar czyli dostęp do przywilejów nieświadomie kieruje ludźmi. Warto poszerzać świadomość swoich przywilejów i ograniczeń. W jaki sposób korzystam ze swojej siły i władzy? Czy próbuję zdominować drugą osobę, zarządzać nią wprost albo "w białych rękawiczkach"?
Wyszukaj Wydarzenie