fbpx

Wydarzenia

Zapraszam na praktykę spokojnej jogi dla wzmocnienia kontaktu z ciałem i duchem. Będziemy łapać grunt pod nogami w pozycjach stojących, robić miejsce dla oddechu w łagodnych wygięciach, rozluźniać głowę w skłonach i szukać nowej perspektywy w skrętach i pozycjach odwórconych. Jednym słowem: przejdziemy przez prawie każdą grupę asan dla zapoznania się z nimi, a dla osób już praktykujących dla powrotu do umysłu początkującego, by odzyskać świeże spojrzenie na siebie. Zajęcia zakończymy długim relaksem prowadzonym, tak zwaną jogą śnienia - jogą nidrą, której 30 minutowa praktyka zapewnia odpoczynek w jakości kilku godzin snu.
26 września 2022
Zapraszam na pogłębioną dyskusję o Krakowie, jego problemach i mieszkańcach. Czego nam trzeba, czego chcemy, co możemy?
1 października 2022
Warsztat metodą Psychologii Zorientowanej na Proces Arnolda Mindella „Sny dzieją się właśnie na granicy tego, co jesteśmy w stanie zrobić.
1 października 2022
Zapraszam na proces grupowy. Temat parasol to “Miłość Związki Relacje” do którego każda osoba może zgłosić swój temat.
1 października 2022
Jak sobie radzisz z konfliktami? Czy wierzysz, że dobra walka, prowadzona uczciwie, może prowadzić do pozytywnej transformacji?
1 października 2022
Zapraszam osoby rozważające podjęcie studiów w Instytucie Psychologii Procesu oraz wszystkie, które są po prostu ciekawe na czym polega metoda Psychologii Zorientowanej na Proces, jak powstała i jak się rozwijała.
Wyszukaj Wydarzenie