fbpx

Wydarzenia

24 września 2022
Proces grupowy to pogłębiona rozmowa w której mogą spotkać się różne punkty widzenia, postawy, podejścia do tematu.
24 września 2022
W ramach Ogólnopolskiego Festiwalu Psychologii Procesu – POP Kreacje 2022 zapraszamy na ekoproces grupowy „Czy Ziemia nas jeszcze obchodzi?”
24 września 2022
Czujesz się zmęczona będąc w określonych rolach? Potrzebujesz wyjść poza schemat? Ciężko jest Ci wejść w schematy narzucane przez społeczeństwo?
24 września 2022
TW ramach Ogólnopolskiego Festiwalu Psychologii Procesu – POP Kreacje 2022 zapraszamy na „TęCZUJEMY - proces grupowy dotyczący społeczności LGBTQIA+”.
25 września 2022
Związki- dlaczego ich pragniemy, skoro sprawiają tyle kłopotów? Tradycyjny, czy nowoczesny? Na dobre i na złe?
Czy przywiązywanie wagi do praw zwierząt oraz przestrzeganie praw człowieka łączy się w jakiś sposób? Czy jest związane z uwagą skierowaną na prawa mniejszości w ogóle?
25 września 2022
Świat się zmienia, to truizm. Ale czy my także? Jak reagujemy na "różnych", innych niż my sami? A może sami czujemy się tymi "różnymi"? Co to w Tobie wywołuj - niezgodę, utratę nadziei, złość, strach? Czy kwestie poza mainstreamowe, to dalej nasze kwestie? Czy tylko tych "poza nawiasem"?
25 września 2022
Zapraszam na pogłębioną dyskusję w Katowicach, na wybrany przez grupę temat, pod parasolem kobiecej rywalizacji.
25 września 2022
Ostatnio koncerny prześcigają się w hasłach motywacyjnych skierowanych do kobiet. Bądź sobą. Bądź odważna, bądź pewna siebie! A może to tylko kolejny sposób dyscyplinowania kobiet? Firmy prześcigają się w kampaniach wspierających i motywujących kobiety.
26 września 2022
Zapraszam na pogłębioną dyskusję o Krakowie, jego problemach i mieszkańcach. Czego nam trzeba, czego chcemy, co możemy?
Wyszukaj Wydarzenie