fbpx

Wydarzenia

Zapraszam na bezpłatne konsultacje osoby, które zastanawiają się nad podjęciem psychoterapii lub są jej po prostu ciekawe, być może mają obawy lub wątpliwości.
24 września 2022
Proces grupowy to pogłębiona rozmowa w której mogą spotkać się różne punkty widzenia, postawy, podejścia do tematu.
24 września 2022
Zapraszam osoby zainteresowane studiowaniem w Instytucie Psychologii Procesu oraz wszystkich, którzy są ciekawi na czym polega metoda Psychologii Zorientowanej na Proces, jak powstała, jakie ma zastosowania, co jest w niej unikalnego.
24 września 2022
W coachingu zorientowanym na proces używamy zarówno tradycyjnych narzędzi coachingowych, jak i narzędzi charakterystycznych dla psychologii procesu.
24 września 2022
Kłótnie stanowią nieodłączną część każdej relacji. Dopóki ludzie się kłócą, jest między nimi energia, a związek jest żywy. Na warsztatach spojrzymy na konflikty jako na źródło wiedzy o nas samych, będziemy uczyć się, jak przyjmować i odpierać krytykę, odkrywać ile jest z nas w zarzutach stawianych partnerowi, a na koniec zastanowimy, czego możemy uniknąć dzięki konfliktom
25 września 2022
Nasze trudne doświadczenia z przeszłości mogą być jak cienie ciemnych chmur, które nadal wiszą nad naszym życiem, mimo że same przeżycia były dawno temu.
25 września 2022
Chcesz odnaleźć swoje centrum dowodzenia i zanurzyć się we własnej sile ciszy w środku wszystkiego? Zapraszam Cię na warsztat na którym zajmiesz się odszukaniem miejsca spokoju poza natłokiem zdarzeń, lepszym rozpoznaniem go i zakotwiczeniem w świadomości, a na deser podjęciem próby skorzystania z tej energii w aktualnej sytuacji życiowej.
25 września 2022
Zapraszam na warsztat, na którym spróbujemy przejrzeć się Krytykowi Wewnętrznemu.
Wyszukaj Wydarzenie