fbpx

Wydarzenia

23 września 2023
Proces grupowy to metoda pracy z grupą, stworzona przez Arnolda Mindella, twórcę psychologii procesu (Process Oriented Psychology). To szansa na lepsze poznanie zarówno siebie, jak i grupy jako całości. Umożliwia głębsze zrozumienie swoich motywów, a także otwarcie się na poglądy i doświadczenia innych ludzi.
Zapraszam na praktykę gimnastyki słowiańskiej. Ćwiczeń, które działają jak psychoterapia ciała. Praktyka ma swoje korzenie w kulturze pogańskiej Słowiańszczyzny. Stanowi holistyczny system odnowy i odblokowywania energii.
23 września 2023
Masz wrażenie, że Twój partner/ka podejmuje wszystkie istotne decyzje w Waszym związku, nie licząc się z Tobą? A może przeszkadza Ci, że nigdy nie pyta Cię o zdanie, snując swoje plany z kolegami/koleżankami na weekend? Czujesz się nieistotna i pomijana? Wydaje Ci się, że to Tobie zależy bardziej?
23 września 2023
W relacjach różnego rodzaju (służbowych, partnerskich, rodzinnych, towarzyskich) układ sił ma duże znaczenie. Rangowy wymiar czyli dostęp do przywilejów nieświadomie kieruje ludźmi. Warto poszerzać świadomość swoich przywilejów i ograniczeń. W jaki sposób korzystam ze swojej siły i władzy? Czy próbuję zdominować drugą osobę, zarządzać nią wprost albo "w białych rękawiczkach"?
23 września 2023
Zapraszam osoby rozważające podjęcie studiów w Instytucie Psychologii Procesu oraz wszystkie, które są po prostu ciekawe na czym polega metoda Psychologii Zorientowanej na Proces, jak powstała i jak się rozwijała.
24 września 2023
Zapraszam na proces grupowy, czyli rodzaj pogłębionej dyskusji prowadzony w duchu Głębokiej Demokracji w nurcie psychologii procesu. INSPIRACJA: "Nie ma trwałych rozwiązań problemów społecznych. Trzeba wciąż, od nowa spotykać się, zbierać się razem, zauważać jakie są duchy czasu i wyrażać ich intencje. Społeczność, którą w ten sposób stwarzamy jest bardziej trwała niż czasowe rozwiązania problemów." A. Mindell, "Siedząc w ogniu".
24 września 2023
Zapraszamy na warsztat osoby, które chciałaby się przyjrzeć swojemu funkcjonowaniu w kontaktach z innymi. Zajmiemy się przede wszystkim sytuacjami, w których potrzebujemy porozmawiać o czymś niewygodnym, ale z jakiegoś powodu nie możemy tego zrobić lub wręcz przeciwnie wszystko kręci się wkoło i ciężko z tego wyjść.
Wyszukaj Wydarzenie