fbpx

Wydarzenia

Zapraszam osoby, pary i rodziny zastanawiające się nad podjęciem psychoterapii lub/i zaciekawione metodą i podejściem Psychologii Procesu na 30-minutowe bezpłatne konsultacje.
24 września 2022
W ramach Ogólnopolskiego Festiwalu Psychologii Procesu – POP Kreacje 2022 zapraszamy na ekoproces grupowy „Czy Ziemia nas jeszcze obchodzi?”
24 września 2022
TW ramach Ogólnopolskiego Festiwalu Psychologii Procesu – POP Kreacje 2022 zapraszamy na „TęCZUJEMY - proces grupowy dotyczący społeczności LGBTQIA+”.
W ramach Festiwalu POP Kreacje 2022 serdecznie zapraszam osoby zastanawiające się nad rozpoczęciem psychoterapii na 30-minutową bezpłatną konsultację online.
25 września 2022
Związki- dlaczego ich pragniemy, skoro sprawiają tyle kłopotów? Tradycyjny, czy nowoczesny? Na dobre i na złe?
25 września 2022
Słyszysz czasem od innych: "Weź, przestań, Ty to jakiś dziwny/a jesteś" albo "jesteś zbyt wrażliwy/a" czy "Ty to nie masz serca"? Oceniające komentarze, które nie spływają po Tobie, lecz zatruwają i sprawiają przykrość, co prowadzi do złości i frustracji. A co jeśli ten głos płynie z Twojego wnętrza? Może nie być tak łatwo nie słuchać...
25 września 2022
Świat się zmienia, to truizm. Ale czy my także? Jak reagujemy na "różnych", innych niż my sami? A może sami czujemy się tymi "różnymi"? Co to w Tobie wywołuj - niezgodę, utratę nadziei, złość, strach? Czy kwestie poza mainstreamowe, to dalej nasze kwestie? Czy tylko tych "poza nawiasem"?
25 września 2022
Ciągle spotykasz nieodpowiednich facetów? Przyciągają Cię narcystyczni, niedostępni emocjonalnie, nieangażujący się mężczyźni? Jeśli chciałabyś spotkać miłego, fajnego, zaangażowanego faceta, a tymczasem ciągle spotykasz drani, którzy są zainteresowani głównie sobą może warto się zastanowić dlaczego tak się dzieje? Czy jest w tym jakiś sens? Czy można się z tego czegoś nauczyć?
25 września 2022
Ostatnio koncerny prześcigają się w hasłach motywacyjnych skierowanych do kobiet. Bądź sobą. Bądź odważna, bądź pewna siebie! A może to tylko kolejny sposób dyscyplinowania kobiet? Firmy prześcigają się w kampaniach wspierających i motywujących kobiety.
W ramach Festiwalu POP Kreacje 2022 serdecznie zapraszam pary zastanawiające się nad rozpoczęciem psychoterapii na 30-minutową bezpłatną konsultację online.
Wyszukaj Wydarzenie