fbpx

Wydarzenia

23 września 2023
Przekuj marzenia w rzeczywistość: odkryj swój potencjał na warsztacie prowadzonym metodą Psychologii Procesu! Chcesz odkryć swoje pragnienia i mocne strony? Wyznaczyć nową ścieżkę do zawodu, o którym marzysz? Świadomie używać zasobów i mocy do rozwijania swojej pasji? Zapraszam Cię do transformującej podróży w głąb siebie poprzez analizę swojego marzenia z dzieciństwa, której celem jest dotarcie ukrytego źródła własnych możliwości.
23 września 2023
Odkryj moc procesu grupowego w Psychologii Procesu! Zmiana, to jedyna rzecz, która dokonuje się ciągle. Powoduje, że zachowujemy się aktywnie i się do niej dostosowujemy lub jej sprzeciwiamy, albo ją ignorujemy. Obojętnie, który z tych sposobów reagowania na zmianę obierzemy, to i tak nie wykluczymy tego, że zmiana będzie nas dotyczyć. Zapraszam na proces grupowy, czyli pogłębioną dyskusję prowadzoną metodą psychologii procesu, w ramach festiwalu POP Kreacje.
24 września 2023
Na warsztacie przyjrzymy się temu, co skłania Cię do przybierania na wadze, a także temu, co w Tobie pragnie być i żyć w wersji light. Będziemy w eksperymentalny sposób doświadczać różnych wersji siebie – angażując wyobraźnię i elementy gry aktorskiej.
30 września 2023
Czy często zdarza ci się “batalia” w twojej głowie, w której jedna strona bardzo nalega na zjedzenie czegoś, a druga strona stara się ją powstrzymywać różnego rodzaju argumentami? Może robisz sobie wyrzuty sumienia, bo uważasz, że jesz za dużo, za często lub jesz nieodpowiednie w twoim przekonaniu produkty? A może twoje myśli krążą niebezpiecznie dużo wokół tematu jedzenia i czujesz, że chciałabyś/chciałbyś się temu przyjrzeć? Ten warsztat jest dla Ciebie, jeśli czujesz, że temat jedzenia stał się dla Ciebie w jakikolwiek sposób kłopotliwy i trudny. Będziemy pogłębiali świadomość wokół własnych przekonań na temat spożywania jedzenia oraz szukali rozwiązań co można dla siebie zrobić w tym zakresie.
1 października 2023
Niezinterpretowany sen jest jak nieotwarty list, czytamy w jednej z ksiąg Talmudu. Warto go otworzyć, bo dzięki temu zyskamy wgląd w nasze podświadome życie. W snach powracają do nas myśli i emocje, które odrzucamy od siebie na jawie. Właściwa interpretacja snu może przynieść ulgę i poczucie uwolnienia. Ale interpretacja to nie wszystko. Aby poznać znaczenie snu, najlepiej... wśnić się w opowieść, którą ma do przekazania.
1 października 2023
Ten warsztat jest dla Ciebie, jeśli jesteś na rozdrożu dróg, masz do podjęcia ważną decyzję i nie wiesz w jakim kierunku zmierzać. Ten warsztat jest dla Ciebie, jeśli czujesz, że utknęłaś/utknąłeś w jakimś punkcie w swoim życiu i czujesz bezradność. Ten warsztat jest dla Ciebie, jeśli chcesz lepiej poznać swoją własną esencję. Poprzez rozpoznanie własnego mitu życiowego, poszukiwanie fundamentalnej, wewnętrznej polaryzacji i wreszcie poprzez łączenie się ze swoją własną esencją i swoim miejscem na ziemi być może zdołasz znaleźć odpowiedzi na nurtujące Cię pytania lub zdobędziesz więcej klarowności co do sytuacji, w której się znajdujesz.
1 października 2023
Opowiemy o procesie studiowania w Instytucie Psychologii Procesu „od kuchni” z punktu widzenia studentek, które świeżo co wkroczyły w drugą fazę szkolenia i mają uprawnienia do prowadzenia psychoterapii pod superwizją. Będzie o tym z czym mierzy się adept tej ścieżki, o egzaminach wieńczących Studium IPP oraz o tym, jak budować sobie niezbędne wsparcie - w sobie i w grupie koleżeńskiej. Poruszymy również temat jak budować swoją tożsamość psychoterapeuty i wyjść w tej nowej roli do świata.
Wyszukaj Wydarzenie