fbpx

Wydarzenia

Zapraszam na bezpłatne konsultacje osoby, które zastanawiają się nad podjęciem psychoterapii lub są jej po prostu ciekawe, być może mają obawy lub wątpliwości.
Zapraszam osoby, pary i rodziny zastanawiające się nad podjęciem psychoterapii lub/i zaciekawione metodą i podejściem Psychologii Procesu na 30-minutowe bezpłatne konsultacje.
Zapraszam wszystkich tych, którzy rozważają podjęcie psychoterapii, na bezpłatne, 30 minutowe konsultacje.
W ramach Festiwalu POP Kreacje 2022 serdecznie zapraszam osoby zastanawiające się nad rozpoczęciem psychoterapii na 30-minutową bezpłatną konsultację online.
Zapraszam osoby i pary zastanawiające się nad skorzystaniem z psychoterapii na 30-minutowe, bezpłatne sesje konsultacyjne w nurcie psychologii zorientowanej na proces.
W ramach Festiwalu POP Kreacje 2022 serdecznie zapraszam pary zastanawiające się nad rozpoczęciem psychoterapii na 30-minutową bezpłatną konsultację online.
Zapraszam osoby indywidualne oraz rodziny zastanawiające się nad skorzystaniem z psychoterapii na 30-minutowe, bezpłatne sesje konsultacyjne w nurcie psychologii zorientowanej na proces.
Zapraszam osoby indywidualne i rodziny zastanawiające się nad skorzystaniem z psychoterapii na 30-minutowe, bezpłatne sesje konsultacyjne w nurcie psychologii zorientowanej na proces.
Zapraszam pary każdej orientacji zastanawiające się nad skorzystaniem z psychoterapii na 30-minutowe, bezpłatne sesje konsultacyjne w nurcie psychologii zorientowanej na proces.
Spotkanie będzie trwało 30 min, w tym czasie będzie okazja, by dowiedzieć się czy terapia jest dla Ciebie, jak działa i jakie zmiany może zaoferować proces terapeutyczny.
Wyszukaj Wydarzenie