fbpx

Wydarzenia

24 września 2023
Zapraszam osoby rozważające podjęcie studiów w Instytucie Psychologii Procesu oraz wszystkie, które są po prostu ciekawe na czym polega metoda Psychologii Zorientowanej na Proces, jak powstała i jak się rozwijała.
Human Design System to praktyczne narzędzie do samopoznania i podejmowania decyzji w zgodzie ze swoim typem i profilem. Jest to system, który łączy w sobie astrologię, drzewo życia, system czakr, chińską Księgę Przemian I Ching oraz fizykę kwantową.
Doświadczasz problemów i konfliktów relacyjnych, trudności z wejściem w relację lub kłopotów z podjęciem ważnych życiowych decyzji, dyskomfortu w życiu osobistym lub zawodowym? Jesteś ciekawy siebie i poszukujesz rozwiązań? Zapraszam na bezpłatne konsultacje psychoterapeutyczne online, w ramach festiwalu POP Kreacje, na których możesz sprawdzić, czy terapia jest dla Ciebie, jak działa i jak możemy nad tym popracować.
25 września 2023
Czy trudno Ci słuchać ocen innych osób? Krytyka Cię paraliżuje? Randka w ciemno, rozmowa o pracę, wyjazd solo z nieznaną grupą osób, o nie - to nie dla Ciebie? A może brak Ci pewności siebie i masz niskie poczucie własnej wartości? Prześladuje cię niezrozumiałe poczucie winy, wydaje ci się, że zachowujesz się niepoprawnie lub wszystko tylko innym się udaje? Figura krytyka wewnętrznego i praca z nią, to zagadnienie, na które psychologia procesu oferuje konkretne narzędzia. Na warsztacie zaprezentuję niektóre z nich tak, że znajdą zastosowanie w różnych sytuacjach życiowych.
27 września 2023
Zapraszam osoby rozważające podjęcie studiów w Instytucie Psychologii Procesu oraz wszystkie, które są po prostu ciekawe na czym polega metoda Psychologii Zorientowanej na Proces, jak powstała i jak się rozwijała.
28 września 2023
Niezinterpretowany sen jest jak nieotwarty list, czytamy w jednej z ksiąg Talmudu. Warto go otworzyć, bo dzięki temu zyskamy wgląd w nasze podświadome życie. W snach powracają do nas myśli i emocje, które odrzucamy od siebie na jawie. Właściwa interpretacja snu może przynieść ulgę i poczucie uwolnienia. Ale interpretacja to nie wszystko. Aby poznać znaczenie snu, najlepiej... wśnić się w opowieść, którą ma do przekazania.
3 października 2023
Pieniądze - przez jednych kochane, przez innych znienawidzone. Jak to jest, że jednemu przychodzą z łatwością, a inny ciuła grosz do grosza? Co wspólnego z pieniędzmi mają skrypty rodzinne? Czy pieniądze dają szczęście? A może to szczęście daje pieniądze? Czy pasja może być realnym źródłem utrzymania? A może pasja to jest coś, na co się zarabia? I wreszcie: co robić, kiedy pieniądze się Ciebie nie trzymają?
Wyszukaj Wydarzenie