fbpx

Wydarzenia

W ramach Festiwalu POP Kreacje 2022 serdecznie zapraszam osoby zastanawiające się nad rozpoczęciem psychoterapii na 30-minutową bezpłatną konsultację online.
W ramach Festiwalu POP Kreacje 2022 serdecznie zapraszam pary zastanawiające się nad rozpoczęciem psychoterapii na 30-minutową bezpłatną konsultację online.
Zapraszam osoby indywidualne oraz rodziny zastanawiające się nad skorzystaniem z psychoterapii na 30-minutowe, bezpłatne sesje konsultacyjne w nurcie psychologii zorientowanej na proces.
Zapraszam osoby indywidualne i rodziny zastanawiające się nad skorzystaniem z psychoterapii na 30-minutowe, bezpłatne sesje konsultacyjne w nurcie psychologii zorientowanej na proces.
Zapraszam pary każdej orientacji zastanawiające się nad skorzystaniem z psychoterapii na 30-minutowe, bezpłatne sesje konsultacyjne w nurcie psychologii zorientowanej na proces.
Konsultacje psychoterapeutyczne – Aleksandra Wapniarz Psychoterapia Jeśli chcesz przyjrzeć się swoim emocjom i potrzebom, chcesz odkryć swoją wewnętrzną siłę lub odczuwasz dyskomfort w życiu zawodowym czy osobistym i zastanawiasz się nad psychoterapią, to zapraszam na bezpłatne konsultacje psychoterapeutyczne. Razem sprawdzimy jak możemy nad tym popracować.
Wyszukaj Wydarzenie