fbpx

Wydarzenia

wydarzenie towarzyszące festiwalowi

Żyjemy w czasach pełnych trudnych tematów: wojny, kryzys klimatyczny i migracyjny, cierpienie zwierząt, nierówności społeczne to tylko niektóre z nich. Po wcześniejszym przygotowaniu postaramy się ruszyć z tematami, które nas poruszają w świat, aby spróbować porozmawiać z ludźmi, a nawet...
Zapraszam na praktykę gimnastyki słowiańskiej. Ćwiczeń, które działają jak psychoterapia ciała. Praktyka ma swoje korzenie w kulturze pogańskiej Słowiańszczyzny. Stanowi holistyczny system odnowy i odblokowywania energii.
Rozpocznij swoją przygodę od krótkiego poznania historii i znaczenia motanek. Odkryj ich korzenie jako obrończyń i spełniaczek życzeń, ucieleśniających esencję dobrych intencji i pozytywnej energii.
Human Design System to praktyczne narzędzie do samopoznania i podejmowania decyzji w zgodzie ze swoim typem i profilem. Jest to system, który łączy w sobie astrologię, drzewo życia, system czakr, chińską Księgę Przemian I Ching oraz fizykę kwantową.
Sny można odczytywać na różnych płaszczyznach. Okazuje się, że wiele z nich jest także w symboliczny sposób proroczych jeśli chodzi o wydarzenia kolejnego dnia – w trakcie codziennych sesji opowiadania i interpretowania snów postaramy się przyjrzeć temu zjawisku.
Wyszukaj Wydarzenie