fbpx

Co Cię kręci, co Cię porusza

Nasz świat ciągle się zmienia. Jesteśmy konfrontowani z wydarzeniami i sprawami, które budzą w nas różne emocje. Jednak nie zawsze jest łatwo o nich rozmawiać.

Spotkania dyskusyjne prowadzone metodą procesu grupowego odbywają się w duchu głębokiej demokracji i zapraszają do bezpiecznego wyrażania swoich myśli, opinii i uczuć.

Na początku spotkania uczestnicy mogą zgłaszać wszystkie tematy, które są dla nich ciekawe: mogą to być tematy społeczne, polityczne, psychologiczne czy ekologiczne.

Przez głosowanie wybiera się jeden temat, nad którym cała grupa pracuje. Omawiamy wybrany temat i obstawiamy różne stanowiska i strony, które się wyłaniają. Mówienie z ról, a nie osobiście, daje nam wolność wyrażania różnych stanowisk bez obaw, że będziemy za to krytykowani lub odrzuceni. Dzięki temu poznajemy różnorodność argumentów w nas i w innych i uzyskujemy nowe perspektywy i wglądy. Razem z innymi możemy przeżyć zabawne, zaskakujące i inspirujące momenty oraz wzbogacić swoje umiejętności wyrażania się i komunikacji.

PROWADZĄCA
psychoterapeutka psychologii procesu
CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Aby zapisać się na wydarzenie, wyślij wiadomość mailową na adres: rita.schaeper@gmail.com

Informacje
Znajdź inne zajęcia Prowadzącego