fbpx

JA jestem tą zmianą

Odkryj moc procesu grupowego w Psychologii Procesu!

Zmiana, to jedyna rzecz, która dokonuje się ciągle. Powoduje, że zachowujemy się aktywnie i się do niej dostosowujemy lub jej sprzeciwiamy, albo ją ignorujemy. Obojętnie, który z tych sposobów reagowania na zmianę obierzemy, to i tak nie wykluczymy tego, że zmiana będzie nas dotyczyć.  

Zapraszam na proces grupowy, czyli pogłębioną dyskusję prowadzoną metodą psychologii procesu, w ramach festiwalu POP Kreacje.
Będziemy rozmawiać o zmianie w społeczeństwie, w nas samych i jak na nią reagujemy, skąd się bierze, jak sobie z nią radzić. 

W bezpiecznej przestrzeni postaramy się wyrazić opinie i emocje pojawiające się wokół wybranego tematu. Dyskusja w duchu głębokiej demokracji ma na celu poszerzanie świadomości zajmowanych stanowisk wobec danego konfliktu.

WSTĘP WOLNY – liczba miejsc ograniczona.
Konieczne wcześniejsze zgłoszenia uczestnictwa

* Proces będzie nagrywany wyłącznie w celach superwizyjnych, a następnie skasowany. Przyjście na spotkanie oznacza zgodę na nagrywanie.

PROWADZĄCY
Psychoterapeutka Psychologii Procesu
Jestem psychoterapeutką pracującą w nurcie psychologii zorientowanej na proces w trakcie szkolenia dyplomowego w Instytucie Psychologii Procesu i psycholożką po wydziale psychologii na UKSW w Warszawie.
CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Aby zapisać się na wydarzenie, wyślij wiadomość na adres email: aleksandra.wapniarz@gmail.com

Informacje
Znajdź inne zajęcia Prowadzącego