fbpx

Natura związków jest tajemnicą

Co myślisz o Waszym związku ? Co o Was zwykle opowiadacie w rodzinie lub w towarzystwie? Co jest oczywiste, a co jest zaskakujące i rodzi dalsze pytania lub wątpliwości? Ale… może najpierw zacznijmy od historii;) Kiedy się spotkaliście/spotkałyście? Jak to zapamiętałaś/eś? Jaka była atmosfera tego pierwszego spotkania? Czy wcześniej lub po nim coś Ci się przyśniło lub wydarzyło się coś dziwnego?nieoczekiwanego?

Przyjdź na warsztat, przypomnij sobie Waszą historię, poznaj mit Waszego związku i odkryj naturalny rytm Waszej relacji. Kto wie, może to rozwiąże część Waszych problemów albo będzie dobrym wstępem do pogłębienia waszej relacji.

Ten warsztat adresowany jest do par, związków, małżeństw, relacji przyjacielskich, siostrzanych i braterskich.

Za pomocą metod Psychologii Procesu będziemy poznawać i zgłębiac naturę waszej relacji:)

PROWADZĄCY
Certyfikowana Psychoterapeutka Psychologii Procesu
Jestem Certyfikowaną Psychoterapeutką Psychologii Procesu, Dyplomowaną Procesworkerką i Coachem. Pracuję w gabinecie-ogrodzie na wsi pod Jaktorowem, oraz w Ośrodku Poza Centrum w Warszawie. Interesuje mnie odkrywanie natury człowieka, jego/jej całościowego procesu podczas podróży przez życie. Pomagam w zrozumieniu i odnajdowaniu potencjału i głębszego sensu, w kontekście tego co wydarza się w życiu kobiet i mężczyzn, w ich ciele, związkach, w życiu zawodowym, artystycznym, w kontakcie ze sobą, z bliskimi, z Ziemią i Naturą. Ze szczególnym zainteresowaniem przyglądam się naturze związków i systemów rodzinnych. Duża część mojej pracy badawczej oraz mojej codziennej praktyki związana jest z pracą z krytykiem wewnętrznym, przemocą, problemami zaburzeń odżywiania, symptomami zdrowotnymi, oraz progami wokół nowych ról i etapów życia ( związki, macierzyństwo, menopauza, starzenie się).
Informacje
Znajdź inne zajęcia Prowadzącego