fbpx

Wydarzenia

Zapraszam Cię do tajemniczego OGRODU, którym wszystkie jesteśmy. Do zapoznania się z naturalnymi cyklami kobiecego życia czy też naszą BIORÓŻNORODNOŚCIĄ. Na tym warsztacie trochę z przymróżeniem oka przyjrzymy się także zasadom PERMAKULTURY, które w odniesieniu do nas samych, pomogą zatroszczyć się o naszą energię, zdrowie i potencjał. By móc go zrealizować w pełni i dzielić się nim z troską o siebie, o innych i naszą Ziemię.
Zapraszamy na niezwykły warsztat fotograficzny, który łączy sztukę fotografii mobilnej z wiedzą z zakresu psychologii procesu. Tytuł "W ogrodzie Kobiet - co nas przyciąga, a co odrzuca" nawiązuje do głębokiej podróży do wnętrza siebie, podczas której uczestnicy odkryją nie tylko tajniki fotografii, ale także głębsze zrozumienie swoich własnych emocji, potrzeb i pragnień.
Rozpocznij swoją przygodę od krótkiego poznania historii i znaczenia motanek. Odkryj ich korzenie jako obrończyń i spełniaczek życzeń, ucieleśniających esencję dobrych intencji i pozytywnej energii.
Techniczne, medyczne i kosmetyczne metody zatrzymywania czasu są obecnie nieograniczone. Po co i czy naprawdę musimy poddać się zmianom w naszym ciele? Czy faktycznie "siwe włosy" to oznaka mądrości? Może zupełnie nie trzeba się tym przejmować? Tylko... co na to świat, show biznes, nasi (o zgrozo!) partnerzy?! Poeksplorujemy? Zapraszam do pogłębionej dyskusji.
Głos mówi: Kobieta nie może być tylko dla siebie. Kobieta powinna dzielić swój czas i życie pomiędzy dzieci, partnera, starszych rodziców, opiekować się zwierzętami, pielęgnować relacje z rodziną… Inny głos mówi: Bądź sobą, bądź dla siebie, bierz dla siebie. Stawiaj siebie na pierwszym miejscu, kochaj najpierw siebie… Co zatem Kobietom wolno? Co wypada?
Na spotkaniu będzie można poznać dwa podstawowe rodzaje sznurków do zaplatania makramy i 4 sploty, których różna kombinacja pozwala już stworzyć własne dzieło. Jednocześnie będziemy poznawać dwie ścieżki komunikacji, w oparciu o 4 kroki, po to by wybrać tą, którą chcemy kroczyć w budowaniu naszych relacji z innymi. To będzie niezwykły czas manualnych i mentalnych wyzwań. Co kto uplecie, zabierze ze sobą.
Przyjdź na warsztat, przypomnij sobie Waszą historię, poznaj mit Waszego związku i odkryj naturalny rytm Waszej relacji. Kto wie może to rozwiąże część Waszych problemów albo będzie dobrym wstępem do pogłębienia waszej relacji.
potkanie rozwojowe dla kobiet i mężczyzn - Między "Moje a Nasze". Macie podpisaną intercyzę? Jak dzielicie wieczory i wakacje - spędzacie je razem, czy osobno? A tak w ogóle można?! Nieee... jak razem, to razem! Wspólny dom, pies, pranie i konto w banku. Mówisz - wychodzę, wrócę, jak będę! To moja pasja, mój samochód. A może - co moje, to i Twoje? Porozmawiajmy o związkach, o społecznie przyjętych na ich temat normach, o naszych potrzebach i marzeniach. Jakie tematy wywołują w Tobie poruszenie, niezgodę, konflikt wewnętrzny? Zapraszam do pogłębionej dyskusji.
Wyszukaj Wydarzenie