fbpx

Otwarty Proces Grupowy

Zapraszam na proces grupowy, czyli rodzaj pogłębionej dyskusji prowadzony w duchu Głębokiej Demokracji w nurcie psychologii procesu. INSPIRACJA: „Nie ma trwałych rozwiązań problemów społecznych. Trzeba wciąż, od nowa spotykać się, zbierać się razem, zauważać jakie są duchy czasu i wyrażać ich intencje. Społeczność, którą w ten sposób stwarzamy jest bardziej trwała niż czasowe rozwiązania problemów.” A. Mindell, „Siedząc w ogniu”.

PRZEBIEG SPOTKANIA: Każda uczestnicząca osoba może (ale nie musi) zgłosić dowolny, ale poruszający ją temat społeczny. Grupa wspólnie wybiera jeden z nich do pogłębionej dyskusji i w trakcie rozmowy stara się odkryć role występujące w polu, zidentyfikować główną polaryzację zawartą w temacie oraz pogłębić zrozumienie różnych stron konfliktu. W szerszym wymiarze pomaga to lepiej zrozumieć siebie i świat oraz otworzyć się na poglądy i doświadczenia innych ludzi.

ZASADY UCZESTNICTWA: Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Proces będzie nagrywany na video w celu jednorazowej superwizji i skasowany natychmiast po omówieniu z dyplomowanym superwizorem Instytutu Psychologii Procesu.

Obowiązują zapisy na stronie: https://forms.gle/aX6HQPcyeDynXBJA6

W razie pytań proszę o kontakt: 723 508 906.

PROWADZĄCA
Psychoterapeutka Psychologii Procesu, Pedagożka
CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Aby zapisać się na zajęcia, wypełnij formularz na stronie: https://forms.gle/aX6HQPcyeDynXBJA6

JAK DOJECHAĆ?
Informacje
Znajdź inne zajęcia Prowadzącego