fbpx

Spotkanie rozwojowe dla kobiet i mężczyzn – Między Moje a Nasze

Spotkanie rozwojowe dla kobiet i mężczyzn – Między „Moje a Nasze”. Macie podpisaną intercyzę? Jak dzielicie wieczory i wakacje – spędzacie je razem, czy osobno? A tak w ogóle można?! Nieee… jak razem, to razem! Wspólny dom, pies, pranie i konto w banku. Mówisz – wychodzę, wrócę, jak będę! To moja pasja, mój samochód. A może – co moje, to i Twoje? Porozmawiajmy o związkach, o społecznie przyjętych na ich temat normach, o naszych potrzebach i marzeniach. Jakie tematy wywołują w Tobie poruszenie, niezgodę, konflikt wewnętrzny? Zapraszam do pogłębionej dyskusji.

Kilka słów o procesie grupowym: Jest to spotkanie w grupie minimum 6 osób w trakcie którego wyrażamy opinie, słuchamy różnych stanowisk, sprawdzamy, co w nas się dzieje. Wszystko po to, by zrozumieć więcej, poszerzyć świadomość wokół napięć i konfliktów wyrażających się na poziomie społecznym. Przyjdź i sprawdź czy to coś dla Ciebie.

Zgłoszenie na proces grupowy oznacza zgodę na nagrywanie spotkania do celów jednorazowej superwizji z nauczycielem psychologii procesu. Takie nagranie jest kasowane niezwłocznie po osiągnięciu tego celu i nigdzie nie publikowane. Wydarzenie bezpłatne 🙂

Prowadzenie: Katarzyna J. Lewińska – psychoterapeutka w trakcie szkolenia w Instytucie Psychologii Procesu w Warszawie.

Zapisy przez formularz: https://forms.gle/nYL8d2xzYNGBMa679

PROWADZĄCY
Psychoterapeutka Psychologii Procesu
CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Aby zapisać się na wydarzenie, wyślij wiadomość mailową na adres: podrodze.psychoterapia@gmail.com

Informacje
Znajdź inne zajęcia Prowadzącego