fbpx

Joanna Hajduk

Jestem psychoterapeutką w nurcie Psychologii Zorientowanej na Proces, w trakcie szkolenia dyplomowego. Oferuję wsparcie w świadomym przeżywaniu momentów trudnych, kiedy pojawiają się kłopoty relacyjne, kryzysy związane z poczuciem zagubienia, rozstaniem czy brakiem sensu w życiu lub kiedy trudno poradzić sobie ze zmianami, które się wydarzają albo samemu je wprowadzać. Skończyłam I etap szkolenia licencyjnego w IPP, na specjalizacji psychoterapeutycznej, pracuję w instytucji kultury, wcześniej pracowałam w organizacji pozarządowej zajmującej się pomocą humanitarną i jestem mamą trójki dzieci. Szkolenie oraz wszystkie te doświadczenia umożliwiają mi pracę z ludźmi i wspieranie ich w odkrywaniu własnej ścieżki, poczucia sprawczości w życiu, radzeniu sobie i rozpoznawaniu szansy w kryzysach. Żywo interesują mnie relacje między rodzicami a dziećmi, sama intensywnie doświadczam ich na co dzień. W psychologii procesu przekonuje mnie to, że patrzy ona na człowieka bez oceny, za to przyglądając się z uwagą sygnałom z ciała, snom, relacjom z innymi i ze światem, i pomaga w świadomym przeżywaniu życia. Bardzo lubię leżenie na trawie, zapach lasu, słuchanie ptaków i świerszczy. I wiatr.
Zapraszam do rozmowy. Prowadzę psychoterapię indywidualną, psychoterapię par i pracuję z grupami pod superwizją nauczycieli IPP.

Kontakt do osoby prowadzącej
Zapraszam na poniższe wydarzenia, które prowadzę:
Zapraszam pary (we wszystkich możliwych konfiguracjach), które napotykają na trudności relacyjne, chcą pogłębić swoją relację lub są jej po prostu ciekawe na 30-minutowe konsultacje.
1 października 2021
Zapraszam na proces grupowy, podczas którego zbadamy nasze postawy wobec imigrantów - ludzi, którzy dla lepszego życia często to życie tracą, dobijając się do drzwi Europy.
3 października 2021
Jak często przydarzają Ci się myśli typu: NAJPIERW muszę zarobić/odchować dzieci/zbudować dom/skończyć studia/oddać projekt/wreszcie posprzątać… a POTEM odpocznę/spotkam się z przyjaciółmi/pojadę na wakacje/poszukam miłości…?