fbpx

Bezpłatne konsultacje psychoterapeutyczne

W ramach Festiwalu POP Kreacje 2022 serdecznie zapraszam osoby zastanawiające się nad rozpoczęciem psychoterapii na 30-minutową bezpłatną konsultację online.

Będzie ona okazją do:

– poznania się;

– wspólnego przyjrzenia się trudnościom, z jakimi przychodzisz i rozważenia, czy psychoterapia to najlepsza dla Ciebie forma wsparcia;

– omówienia zasad współpracy w trakcie trwania terapii;

– zadania pytań dotyczących procesu terapeutycznego, jeśli Cię jakieś nurtują.

Pierwsza konsultacja odbywa się online. W miarę dostępności terminów będzie możliwe umówienie się na terapię w trybie stacjonarnym.

O mnie:

Nazywam się Dominika Witkowska. Jestem psychoterapeutką w nurcie psychologii procesu. W pracy istotne jest dla mnie pełne szacunku, głębokie wsłuchiwanie się w moich klientów i towarzyszenie im w procesie zmiany. Nadrzędną wartością jest dla mnie dobro osoby, która się do mnie zgłasza. Swoich klientów wspieram w poszukiwaniu źródeł mocy osobistej pośród trudności, których aktualnie doświadczają. Fascynuję się i zajmuję psychologią procesu od 2015 roku. Ukończyłam I etap Programu Licencyjnego Instytutu Psychologii Procesu w Warszawie. Posiadam więc uprawnienia do prowadzenia psychoterapii indywidualnej, terapii par i pracy z grupami pod stałą superwizją. Aktualnie jestem w fazie certyfikacyjnej Szkolenia Dyplomowego w Instytucie Psychologii Procesu, czyli na drodze do uzyskania międzynarodowych uprawnień Dyplomowanego Processworkera oraz Certyfikatu Psychoterapeuty w nurcie Psychologii Zorientowanej na Proces. Jestem psychoterapeutką LGBTQIA+ friendly. Pasjonuję się zagadnieniami z obszaru ekopsychologii. Interesuje mnie szczególnie, jak nawiązywanie i pogłębianie więzi ze światem przyrody wspiera proces osobistych i globalnych przemian.

Więcej o mnie: www.sniacaziemia.com

Zgłoszenia: dominika@sniacaziemia.com w tytule”konsultacja POP Kreacje”. To zapewni Ci bezpłatny udział. Do zobaczenia!

Informacje
Znajdź inne zajęcia Prowadzącego