fbpx

Wydarzenia

W szamańskich kulturach koń był ważnym zwierzęciem mocy pomagającym szamanowi przemieszczać się między światami. Współcześnie w fizyce koń mechaniczny jest jednostką mocy. Jak może pomóc nam?
Żyjemy w czasach pełnych trudnych tematów: wojny, kryzys klimatyczny i migracyjny, cierpienie zwierząt, nierówności społeczne to tylko niektóre z nich. Po wcześniejszym przygotowaniu postaramy się ruszyć z tematami, które nas poruszają w świat, aby spróbować porozmawiać z ludźmi, a nawet...
W relacji z koniem możemy odkryć wiele w temacie naszych “ludzkich” relacji. Konie nie zastanawiają się, co zrobić, by nas nie urazić, nie próbują niczego ukryć. Są zawsze zarówno doskonale obecne w “tu i teraz”, jak i stale połączone z głębszym wymiarem świata.
Proces grupowy to spotkanie. na którym procesowany jest jakiś temat społeczny wybrany przez zgromadzone osoby. Tytuł wydarzenia traktujemy jako inspirację.
Warsztat, na którym będziemy poszukiwać jakości pasji w naszym życiu i pracy oraz szukać sposobów wnoszenia intensywnej, miłosnej energii w nasze działanie w świecie.
Warsztat o rozwijaniu świadomości własnych przywilejów i wpływu tej świadomości na kontakt z innymi ludźmi.
Sny można odczytywać na różnych płaszczyznach. Okazuje się, że wiele z nich jest także w symboliczny sposób proroczych jeśli chodzi o wydarzenia kolejnego dnia – w trakcie codziennych sesji opowiadania i interpretowania snów postaramy się przyjrzeć temu zjawisku.
Głos mówi: Kobieta nie może być tylko dla siebie. Kobieta powinna dzielić swój czas i życie pomiędzy dzieci, partnera, starszych rodziców, opiekować się zwierzętami, pielęgnować relacje z rodziną… Inny głos mówi: Bądź sobą, bądź dla siebie, bierz dla siebie. Stawiaj siebie na pierwszym miejscu, kochaj najpierw siebie… Co zatem Kobietom wolno? Co wypada?
Techniczne, medyczne i kosmetyczne metody zatrzymywania czasu są obecnie nieograniczone. Po co i czy naprawdę musimy poddać się zmianom w naszym ciele? Czy faktycznie "siwe włosy" to oznaka mądrości? Może zupełnie nie trzeba się tym przejmować? Tylko... co na to świat, show biznes, nasi (o zgrozo!) partnerzy?! Poeksplorujemy? Zapraszam do pogłębionej dyskusji.
Co sprawia, że jesteś w swoim żywiole? Za czym tęsknisz? Co byś robiła, gdyby znikły wszystkie zobowiązania? Zapraszam na warsztat, który pomoże uczestniczkom zbliżyć się do swojej najgłębszej natury. Tej prawdziwej, żywej iskry, która sprawia, że stajemy się żywymi, seksualnymi istotami.
Wyszukaj Wydarzenie