fbpx

Ewa Eidrigiewicz

Jestem psychoterapeutką i facylitatorką Psychologii Procesu. Superwizuję swoją pracę i stosuję zasady Kodeksu Etycznego PSPiTPP. Ukończyłam Studium Psychoterapii Programu Licencyjnego IPP oraz Kursy: Facylitacja i Praca z Organizacjami, Opór i Praca z Progiem, Terapia Par – Profesjonalne Szkolenia dla Terapeutów. Brałam udział w Konferencji Focus Empathy 2016 w Berlinie, Seminarium Worldwork 2017 w Grecji, Konferencji IAPOP 2018 w Irlandii.

Ciekawi mnie drugi człowiek – jego sny, symptomy, to co się dzieje w jego związkach i w życiu. Pracując ze snami i chorobami fascynuje mnie odkrywanie drzemiących w każdym z nas energii. Wierzę w mądrość ciała. Lubię wspierać ludzi i towarzyszyć im w docieraniu do ich potencjału i indywidualnej mocy osobistej. Ważne dla mnie są wszelkie aspekty rodzicielstwa i relacji rodzic-dziecko, dziecko-rodzic. W pracy z grupami szczególnie interesuje mnie rola kobiet i mężczyzn w społeczeństwie, ich wzajemne relacje oraz zagadnienia związane z wychowywaniem dzieci.

Prywatnie jestem mamą trójki dzieci w wieku licealnym, szkolnym i przedszkolnym. Uwielbiam mknąć na rowerze i na windsurfingu – wtedy czuję jakbym latała. Mój ulubiony rodzaj treningu to bazujące na koncepcji Yin Yang ćwiczenia deepwork. Lubię delektować się aromatycznym espresso. (ur. 1976 r.)

Kontakt do osoby prowadzącej
Zapraszam na poniższe wydarzenia, które prowadzę:
1 października 2022
Zapraszam na proces grupowy. Temat parasol to “Miłość Związki Relacje” do którego każda osoba może zgłosić swój temat.
1 października 2022
Warsztat metodą Psychologii Zorientowanej na Proces Arnolda Mindella „Sny dzieją się właśnie na granicy tego, co jesteśmy w stanie zrobić.