fbpx

Justyna Wiślicka

Jestem psychoterapeutką i trenerem, w trakcie Szkolenia Dyplomowego w Instytucie Psychologii Procesu. Posiadam uprawnienia do prowadzenia terapii i pracy z grupami pod superwizją. Ukończyłam Dwuletnie Studium Psychologii Procesu, a także Roczne Kursy Pracy z Progiem i Oporem i Psychoterapii Par. Jestem absolwentką socjologii i filologii polskiej. Prowadzę terapię indywidualną dorosłych i młodzieży, a także par i rodzin.

W pracy terapeutycznej interesuje mnie odkrywanie tego, co w życiu, związku, rodzinie jest najważniejsze, odnajdywanie tkwiącego w nas potencjału, docieranie do życiowej energii, która w nas drzemie. Ważne jest dla mnie, aby wszystkiemu, co nam się w życiu przydarza, towarzyszyła świadomość, dzięki której napotykane trudności stają się zaproszeniem do rozwoju.

Terapię prowadzę w ramach Poza Centrum Dom – Ośrodka Psychoterapii dla Dzieci, Młodzieży i Rodzin i gabinetu Teraz i Tu.

Jako trener prowadzę także warsztaty rozwijające umiejętności społeczne dla firm, z zakresu komunikacji, (auto)prezentacji, rozwiązywania konfliktów i radzenia sobie ze stresem.

Rok urodzenia: 1983.

Kontakt do osoby prowadzącej
Zapraszam na poniższe wydarzenia, które prowadzę:
24 września 2022
Kłótnie stanowią nieodłączną część każdej relacji. Dopóki ludzie się kłócą, jest między nimi energia, a związek jest żywy. Na warsztatach spojrzymy na konflikty jako na źródło wiedzy o nas samych, będziemy uczyć się, jak przyjmować i odpierać krytykę, odkrywać ile jest z nas w zarzutach stawianych partnerowi, a na koniec zastanowimy, czego możemy uniknąć dzięki konfliktom