fbpx

Wydarzenia

W szamańskich kulturach koń był ważnym zwierzęciem mocy pomagającym szamanowi przemieszczać się między światami. Współcześnie w fizyce koń mechaniczny jest jednostką mocy. Jak może pomóc nam?
Żyjemy w czasach pełnych trudnych tematów: wojny, kryzys klimatyczny i migracyjny, cierpienie zwierząt, nierówności społeczne to tylko niektóre z nich. Po wcześniejszym przygotowaniu postaramy się ruszyć z tematami, które nas poruszają w świat, aby spróbować porozmawiać z ludźmi, a nawet...
W relacji z koniem możemy odkryć wiele w temacie naszych “ludzkich” relacji. Konie nie zastanawiają się, co zrobić, by nas nie urazić, nie próbują niczego ukryć. Są zawsze zarówno doskonale obecne w “tu i teraz”, jak i stale połączone z głębszym wymiarem świata.
Proces grupowy to spotkanie. na którym procesowany jest jakiś temat społeczny wybrany przez zgromadzone osoby. Tytuł wydarzenia traktujemy jako inspirację.
Warsztat, na którym będziemy poszukiwać jakości pasji w naszym życiu i pracy oraz szukać sposobów wnoszenia intensywnej, miłosnej energii w nasze działanie w świecie.
22 września 2023
Zapraszam na kolejny proces grupowy. Tym razem tematem przewodnim jest kwestia kobiecości.
23 września 2023
Proces grupowy to metoda pracy z grupą, stworzona przez Arnolda Mindella, twórcę psychologii procesu (Process Oriented Psychology). To szansa na lepsze poznanie zarówno siebie, jak i grupy jako całości. Umożliwia głębsze zrozumienie swoich motywów, a także otwarcie się na poglądy i doświadczenia innych ludzi.
Zapraszam na praktykę gimnastyki słowiańskiej. Ćwiczeń, które działają jak psychoterapia ciała. Praktyka ma swoje korzenie w kulturze pogańskiej Słowiańszczyzny. Stanowi holistyczny system odnowy i odblokowywania energii.
23 września 2023
Przyjrzymy się temu, co nas interesuje w innych osobach i pracując narzędziami Psychologii Procesu będziemy odkrywać, jak możemy to wykorzystać.
Zapraszam Cię do tajemniczego OGRODU, którym wszystkie jesteśmy. Do zapoznania się z naturalnymi cyklami kobiecego życia czy też naszą BIORÓŻNORODNOŚCIĄ. Na tym warsztacie trochę z przymróżeniem oka przyjrzymy się także zasadom PERMAKULTURY, które w odniesieniu do nas samych, pomogą zatroszczyć się o naszą energię, zdrowie i potencjał. By móc go zrealizować w pełni i dzielić się nim z troską o siebie, o innych i naszą Ziemię.
Wyszukaj Wydarzenie