fbpx

Którędy do dojrzałości?

Zapraszam na warsztat, przeznaczony dla młodzieży. Na zajeciach przyjrzymy się trudnemu momentowi, jakim jest podjęcie decyzji, co dalej robić w zyciu, jaką ścieżką podążyć, jak uniknąć obrania niewłaściwej drogi. W tak młodym wieku trudno podejmować życiowe decyzje: jaką wybrać szkołę, na jakie zajęcia się zapisać, co wybrać, a z czego zrezygnować. Warsztat ma na celu pomóc rozpoznać w sobie, czego naprawdę chcę, co mnie pociąga, przyciąga, uszczęśliwia. Zapisy poprzez e-mail.

Mindell postawił hipotezę, że psychika mówi do nas przez sny, , ale też to samo mówi przez ciało. Ta hipoteza od lat potwierdza się w praktyce terapeutycznej terapeutów pracujących z procesem. Ból głowy, ból serca, problemy z żołądkiem, swędzenie, wysypka i inne dolegliwości fizyczne mogą być drogą do własnej nieświadomości i osobistego rozwoju.

Freud uznawany za ojca psychoterapii, nazwał sny „królewską drogą do nieświadomości”, tak tutaj potraktujemy nasze symptomy i choroby jako równoważną drogę do odkrywania tych części naszej osobowości, których sobie nie uświadamiamy, lub od których się odcięliśmy.

PROWADZĄCY
psychoterapeutka, coach
CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Aby zapisać się na warsztat, wyślij wiadomość mailową na adres: mkowalska.psychoterapia@gmail.com

Udział we wszystkich wydarzeniach w ramach Konferencji i Festiwalu POP Kreacje jest bezpłatny.

MAPA
Informacje
Znajdź inne zajęcia Prowadzącego